Tai buvo trečioji šių ekipų akistata šį sezoną, kuriame antrą kartą savo pranašumą įrodė sostinės krepšininkai.

Rungtynių pradžia aikštelės šeimininkams nebuvo sėkminga – jau pirmojo kėlinuko viduryje svečiai iš Kauno susikrovė 7 taškų pranašumą (8:15), kuris iki ketvirčio pabaigos išaugo iki 14-os (17:31).

Antrąjį kėlinuką vilniečiai tarsi pabudo iš gilaus miego - ėmė agresyviau gintis, pataikyti iš sudėtingų padėčių. Laimėję atkarpą 15:0, o kėlinuką – 34:12, "Akademijos-MRU" krepšininkai dar iki didžiosios pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai (51:43).

Po pertraukos vyko apyligė kova, skirtumas nekito - "Akademija-MRU" nuolat pirmavo 8-12 taškų ir šią persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

"Pirmasis kėlinukas buvo siaubingas, o rungtynes iš esmės laimėjome per antrąjį – juk vėliau tereikėjo išlaikyti susikrautą pranašumą. Ir nors pavyko tai padaryti, dėl gynybos žaidėjams turiu rimtų priekaištų", - po rungtynių sakė sostinės klubo treneris Gintaras Pocius.

Rezultatyviausiai vilniečių ekipoje rungtyniavo 26 taškus (4/5 tritaškių) pelnęs G.Leonavičius. 16 taškų prie pergalės prisidėjo J.Jurgo, 15 taškų komandos kapitono A.Dzeranovo, 14 – T.Lisausko sąskaitoje.

Kauno komandai 20 taškų (14 iš jų - per I-ąjį ketvirtį) pelnė D.Motiejūnas, 16 taškų surinko A.Milaknis, o 14 taškų - A.Juškevičius.

Kiti V-ojo rato V-ojo turo rezultatai:

Klaipėdos "Nafta-Uni-Laivitė" - Pasvalio "Pieno žvaigždės" 77:66

Klaipėdos "Nafta-Uni-Laivitė": – Deividas Daunys (15), Artūras Kaubrys (13), Simas Galdikas (11).

Pasvalio "Pieno žvaigždės": – Allenas Holcombas (15), Martynas Bindza (14), James Davis (10).

Kauno "Hermio projektai - KKM" - Pakruojo "Meresta" 95:80

Kauno "Hermio projektai - KKM": D.Gvezdauskas (25), K.Normantas (22), T.Čerkunovas (14).

Pakruojo "Meresta": R.Streikus (18), M.Čepaitis (10), A.Kvedaravičius (10).

Tauragės ''Bremena-KTU" - Joniškio "Delikatesas" 99:110

Tauragės ''Bremena-KTU": M.Motiejaitis (24), M.Linkevičius (19), M.Sapiega (16).

Joniškio "Delikatesas": J.Blažys (35), Ž.Valuckis (25), Ž.Petraitis (18).

Šilutės "Šilutė" - Kauno "LKKA-Atletas" 102:55

Šilutės "Šilutė": J.Elvikis (24), A. Curtis (23), L. Glass (21)

Kauno "LKKA-Atletas": V.Užkuraitis (15), A.Vasiliauskas (12), R.Danys (12)

Prienų "Rūdupis" - Anykščių "Puntukas-Jarimpeksas" 91:102

Prienų "Rūdupis": P.Ivanauskas (17), E.Petravičius (15), A.Daugvila (13).

Anykščių "Puntukas-Jarimpeksas": R.Vaišvila (24), D.Miliūnas (19), S.Kažukauskas (15).

Alytaus "Alytus" - Jonavos "SK Dextera" 86:100

Alytaus "Alytus": Vaidas Čepukaitis (22), Andrius Golokvoščius (20), Žygimantas Janavičius (16).

Jonavos "SK Dextera": Rokas Grinius (24), Paulius Beliavičius (19), Lukas Brazdauskis (17).

Druskininkų "Druskininkai” - Vilniaus "KM-SSK - Perlas" 61:47

Druskininkų "Druskininkai": Vytautas Nedzinskas (15), Dzimitry Zaitsau (12), Tomas Venskūnas (9).

Vilniaus "KM-SSK - Perlas": Tadas Šablinskas (11), Andrius Montrimas (10), Laurynas Samėnas (9).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.