Prie anksčiau vietas finalo aštuoneto turnyre užsitikrinusių Stambulo „Galatasaray“ (Turkija), Jekaterinburgo UMMC (Rusija), Stambulo „Fenerbahce SK“ (Turkija), Valensijos „Ros Casares“ (Ispanija), Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija) ir Skijaus „Beretta-Famila“ (Italija) komandų prisijungė Madrido „Rivas Ecopolis“ (Ispanija) bei Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) klubai.

Madrido „Rivas Ecopolis“ krepšininkės savo aikštėje 64:56 (15:16, 16:15, 20:17, 13:8) įveikė Buržo „Basket“ (Prancūzija) ekipą ir laimėjo seriją 2:1, o

Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) komanda lemiamą susitikimą namuose 82:67 (23:14, 19:27, 22:19, 18:7) laimėjo prieš Orenburgo „Nadežda“ atstoves.

Kovo 28 - balandžio 1 dienomis Turkijoje vyksiančio finalo aštuoneto turnyro pusfinalio A grupėje žais Stambulo „Fenerbahce SK“ (Turkija), Madrido „Rivas Ecopolis“ (Ispanija), Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) ir Skijaus „Beretta-Famila“ (Italija) ekipos, o B grupėje Algirdo Paulausko treniruojamo Jekaterinburgo UMMC (Rusija) klubo su Sandra Linkevičiene varžovėmis bus Valensijos „Ros Casares“ (Ispanija), Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija) bei Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) komandos.