Starto penkete rungtynes pradėjęs 23-ejų metų kaunietis per 32 minutes pelnė 19 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit., 5/9 baud. met.), atkovojo 13 (2 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir du sykius prasižengė bei nepadarė nė vienos klaidos.

Liepos 22-ąją prie Lietuvos rinktinės prisijungti turintis D. Motiejūnas NBA Vasaros lygoje Las Vegase per septynias sužaistas rungtynes vidutiniškai pelnė po 16.1 taško ir atkovojo po 7.1 kamuolio.

„Rockets“: Donatas Motiejūnas 19, Andre Dawkinsas ir Isaiah Canaanas po 12, Robertas Covingtonas ir Nickas Johnsonas po 10 taškų.

„Hawks“: Dennisas Schroderis ir Mike'as Muscala po 16, Casey Pratheris 13, Adreianas Payne 11 taškų.

Pusfinalyje Teksaso ekipos lauks dvikova su Šarlotės „Hornets“ ekipa, kuri 82:79 eliminavo Niujorko „Knicks“ klubą.

Lietuviško kraujo turintis kanadietis Nikas Stauskas kartu su Sakramento „Kings“ komanda taip pat pratęs savo pasirodymą Vasaros lygoje. Kalifornijos ekipa ketvirtfinalyje 80:61 (16:11; 26:18; 16:20; 22:12) nepaliko vilčių Čikagos „Bulls“ krepšininkams.

198 cm ūgio gynėjas mačą pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 26 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (1/3 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo kamuolį gynyboje, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir dusyk suklydo.

„Kings“: Benas McLemore'as ir MarShonas Brooksas po 11, Quincy Acy, Jaredas Cunninghamas ir Brendanas Lane'as po 10, Nikas Stauskas 9 taškai.

„Bulls“: Tony Snellas 20, Lazericas Jonesas 12, Cameronas Bairstowas 8, Davidas Wearas 7 taškai.

Sakramento komandos varžove pusfinalyje bus Vašingtono „Wizards“ ekipa, po trijų pratęsimų 95:94 palaužusi San Antonijaus „Spurs“ krepšininkų pasipriešinimą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)