Oklahomos klubas prarado absoliutaus lygos lyderio poziciją ir dabar užima antrą vietą Vakarų konferencijoje.

Pergalingus taškus nugalėtojams, iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 0,3 sekundės, pelnė Bradley Bealas.

Po 22 taškus į svečių krepšį įmetė B. Bealas ir Martellas Websteris, 19 - prancūzas Kevinas Seraphinas, 12 - Emeka Okaforas (12 atkovotų kamuolių), 10 - čekas Janas Vesely.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Durantas (29 tšk.), Ispanijos rinktinės puolėjas Serge'as Ibaka (26 tšk. ir 11 sugriebtų kamuolių), Russellas Westbrookas (17 tšk.) ir šveicras Thabo Sefolosha (14 tšk.).

„Wizards“ klubas praėjusio sezono NBA finalininkus „Thunder“ krepšininkus šiame čempionate nugalėjo jau antrą kartą.

Kiti rezultatai:

Niujorko „Knicks“ - Bostono „Celtics“ - 96:102 (21:22, 35:31, 16:23, 24:26).

„Knicks“: J. R. Smithas 24, Carmelo Anthony 20, Tysonas Chandleris 13 taškų.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 23, Kevinas Garnettas 19, Jeffas Greenas 16 taškų.

Čikagos „Bulls“ - Klivlando „Cavaliers“ 118:92 (22:30, 31:20, 35:22, 30:20).

„Bulls“: Carlosas Boozeris 24, britas Luolas Dengas 19, Tajas Gibsonas 18 taškų.

„Cavaliers“: Dionas Waitersas 18, C. J. Milesas 15, Kyrie Irvingas 15 taškų.

Naujojo Orleano „Hornets“ - San Antonijaus „Spurs“ - 95:88 (24:19, 25:22, 21:24, 25:23.)

„Hornets“: Britas Ericas Gordonas 24, Anthony Davisas 17, venesuelietis Greivisas Vasquezas 14 taškų.

„Spurs“: Argentinietis Emanuelis Ginobili 21, prancūzas Tony Parkeris 16, Timas Duncanas 13 taškų.

Jutos „Jazz“ - Dalaso „Mavericks“ - 100:94 (19:26, 34:27, 21:27, 26:14).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 27, Alas Jeffersonas 15, Paulas Millsapas 14 taškų.

„Mavericks“: Vokiečiai Dirkas Nowitzki 20, o Chrisas Kamanas 14, O. J. Mayo 13 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ - Orlando „Magic“ - 125:119 (25:24, 23:33, 37:28, 23:23; 17:11), - po pratęsimo.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 27, Wesley Matthewsas 24, J.J. Hicksonas 20 taškų.

„Magic“: J. J. Redickas 29, Arronas Afflalo 24, Jameeras Nelsonas 21 taškas.

Sakramento „Kings“ - Memfio „Grizzlies“ - 81:113 (23:22, 22:29, 20:36, 16:26).

„Kings“: Johnas Salmonsas 17, Jasonas Thompsonas 12, DeMarcusas Cousinsas 10 taškų.

„Grizzlies“: Wayne'as Ellingtonas 26, Zachas Randolphas 17, Mike'as Conley 15 taškų.