Likus žaisti 3 minutes Kazanės ekipa dar pirmavo 80:72, bet tuomet pralaimėjo atkarpą 0:6 ir leido šeimininkams atkurti intrigą (80:78). Likus žaisti 18 sekundžių kamuolys priklausė „Nižnij Novgorod“ žaidėjams, bet jų paskutiniai metimai tikslo nepasiekė.

Artūras Milaknis mačą pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido net 35 minutes. Per šį laiką 29-erių gynėjas pelnė 12 taškų (2/2 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik 26 taškus surinkęs Antonas Ponkrašovas (6/6 trit.), o „Nižnij Novgorod“ gretose su 27 taškais nesustabdomas buvo Semionas Antonovas.

Pirmame šių Rusijos komandų derbyje „Uniks“ buvo pranašesnis 10 taškų skirtumu – 84:74.