Legionieriaus karjerą pradėjęs Artūras Milaknis buvo pagrindinis pergalės kalvis. 29-erių metų „snaiperis“ vien per antrąjį kėlinį į varžovų krepšį švystelėjo 5 tritaškius ir pelnė net 15 iš 23 komandos taškų.

Iš viso lietuvis žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 7/9 trit.), atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą, 2 kartus prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

Nors svečiai iš Kazanės pirmavo didžiąją susitikimo dalį, ketvirtajame kėlinyje turkai pakilo į lemiamą šturmą ir, likus žaisti 20 sek., sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų (77:81). Visgi tuomet baudas pataikė Piotras Gubanovas ir išsikapstyti „Banvit“ nesugebėjo.

Taip pat 23 taškus prie Kazanės komandos pergalės pridėjo Keithas Langfordas, 14 – Joaquinas Colomas, 10 – Artiomas Parachovskis.

Pralaimėjusiems A.J. Slaughteris surinko 29 taškus, Courtney Fortsonas pridėjo 13, o Gašperas Vidmaras – 12 taškų.

Kiti D grupės rezultatai:

Salonikų „Aris“ (1/1) – Podgoricos „Budučnost“ (1/1) – 75:57 (25:12, 19:18, 18:15, 13:12)

Bukarešto „Steaua“ (1/1) – Trabzono „Trabzonspor“ (1/1) – 76:71 (24:23, 19:16, 15:19, 18:13)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)