Starto penkete žaidęs Lietuvos krepšininkas pelnė 8 taškus, gynyboje atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei trissyk prasižengė. Per 34 su puse minutės (34:21) A. Milaknis pataikė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį metimą iš 3.

Net 38 taškais prie pergalės prisidėjo Keithas Langfordas, 18 – Konstantinos Kaimakoglou, 10 – Antonas Ponkrašovas.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Joshas Boone'as (26 tšk.), Aleksejus Švedas (18 tšk.) bei Tyrese'as Rice'as (11 taškų).

Penkioliktąją vietą užimanti „Astana“ (6/17) ekipa iš Kazachstano, kurią treniruoja Ramūnas Butautas, sekmadienį namuose nesugebėjo rimčiau pasipriešinti septintojoje pozicijoje esančiai „Nymburk“ (14/10) komandai iš Čekijos - 63:98 (12:25, 13:23, 15:29, 23:21).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Maskvos CSKA krepšininkai – 24 pergalės bei 2 pralaimėjimai.

23 taškus per kėlinį pelnęs K. Langfordas šiose rungtynėse pasiekė visų laikų VTB Vieningosios lygos rekordą: