Pastaroji namie varžovus įveikė 114:106 (22:23, 26:26, 31:24, 35:33).

„Suns“ pirmavo praktiškai visą antrą mačo pusę – trečio kėlinio pradžioje Devinas Bookeris tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį (53:51) ir šie daugiau neatsiliko.

Mačo lūžis įvyko ketvirto kėlinio viduryje, kai Graysonas Allenas ir Kevinas Durantas kartu surinko 12 taškų per tris minutes ir „Suns“ nutolo nuo varžovų 107:92.

„Suns“ į pergalę vedė 85 taškus surinkusi trijulė – Devino Bookerio sąskaitoje 32 taškai, Kevino Duranto – 28 (10 atk. kam.), Bradley Bealo – 25 (10 atk. kam.).

Svečiams Giannis Antetokounmpo surinko 34 taškus (12/21 dvit., 1/3 trit., 7/13 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ vertėsi be Damiano Lillardo. Tai buvo trečia Milvokio komandos nesėkmė per ketverias rungtynes, kai ekipa nusprendė atleisti Adrianą Griffiną ir treneriu paskirti D. Riversą.