S. Curry per 41 minutę pelnė 60 taškų (12/15 dvitaškiai, 10 iš 23 tritaškiai, 6 iš 6 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Iki karjeros rekordo jis pritrūko 2 taškų. 62 taškus gynėjas pelnė 2021 metų sausio 3 dieną rungtynėse su Portlando „Trail Blazers“.

„Tai labai nuvilia, kai žinai, kad galbūt viena ar kita ataka būtų padėjusi laimėti. Tai dar vienos rungtynės, kurios prisidėjo prie šio nuviliančio sezono“, – nepaisant įspūdingo asmeninio šou kalbėjo S. Curry. 35-erių snaiperis pataikė 10 iš 23 tritaškių.

„Warriors“ (21-25) situacija kol kas prastoka – komanda užima 12-ą vietą NBA Vakarų konferencijoje.

Į pergalę „Hawks“ ekipą vedė Trae Youngas, iš viso surinkęs 35 taškus. Įdomu, 27,3 taškų vidurkį šį sezoną turintis ir antroje vietoje pagal rezultatyvius perdavimus lygoje (11) esantis gynėjas nepateko į šių metų NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

Dviejų Europos krepšinio žvaigždžių dvikovoje slovėnas Luka Dončičius pelnė 40 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau Dalaso „Mavericks“ šeštadienį namie iššvaistė 25 taškų persvarą ir pralaimėjo Milvokio „Bucks“ ekipai 117:129 (44:20, 21:40, 27:33, 25:36).

Dvikovos pradžia itin sėkmingai klostėsi aikštės šeimininkams, kurie jau antrojo kėlinio pradžioje turėjo 25 taškų pranašumą. Dar prieš didžiąją pertrauką spurtą 15:0 surengę svečiai priartėjo, o trečiajame kėlinyje perėmė iniciatyvą.

„Bucks“ į priekį vedė Graikijos nacionalinės ekipos lyderis Giannis Antetokounmpo. Puolėjas pelnė 48 taškus (18/23 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Damiantas Lillardas pridėjo 30 taškų.

„Buks“ iškovojo pirmą pergalę vadovaujant naujajam treneriui Docui Riversui, kuris neseniai pakeitė atleistą Adrianą Griffiną.

Dalaso ekipoje šeštas rungtynes iš eilės dėl traumos praleido Kyrie Irvingas.