FIBA Europos taurės varžybų antrajame etape Lietuvos ekipa (0/2) trečiadienį 72:111 (20:26, 20:23, 13:36, 19:26) nepasipriešino Varšuvos „Legia“ (1/1) ir lieka L grupės dugne.

Svečiai pralaimėjo visus keturis kėlinius, bet didžiąją dalį deficito atnešė trečiasis, po kurio nebeliko jokios intrigos. Paskutiniame ketvirtyje skirtumas švieslentėje buvo pasiekęs ir 40 taškų.

Lenkai net 33 taškus suvertė po jonaviškių klaidų, kurių šie padarė 21.

Nugalėtojams 34 taškus vos per 24 minutes spėjo sukrauti įžaidėjas iš JAV Christianas Vitalis, o „Cbet“ gretose dviženklį rezultatyvumą fiksavo Strahinja Mičovičius (17 tšk.) ir Edvinas Šeškus (14 tšk.).

Pirmame antro etapo ture prieš savaitę jonaviškiai namuose 81:91 neprilygo Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), o „Legia“ svečiuose 90:100 nusileido Stambulo „Bahčešehir College“ (Turkija)

Kitas ketvirto pagal pajėgumą žemyno turnyro rungtynes „Cbet“ žais sausio 10 d., kai savoje teritorijoje priims „Bahčešehir College“.

Į ketvirtfinalius iškops dvi stipriausios grupės komandos.