K. Leonardas aikštę paliko antrame kėlinyje dėl nugaros spazmų ir daugiau į ją negrįžo.

Antrojo kėlinio viduryje „Clippers“ užtikrintai pirmavo 57:35, tačiau nesugebėjo išsaugoti šio pranašumo. Kėlinį svečiai uždarė galingu spurtu 20:2 ir dar iki pertraukos deficitą nukirpo iki 8 taškų.

Vos prasidėjus trečiam kėliniui „Timberwolves“ išsiveržė į priekį – per šį ketvirtį šeimininkai suklydo net 9 kartus ir sukrapštė vos 15 taškų. Netrukus Minesotos krepšininkai atitrūko dviženkliu skirtumu ir šį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojams Anthony Edwardsas pelnė 37 taškus (13/21 dvit., 2/8 trit., 5/7 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius. Los Andželo ekipos gretose išsiskyrė 22 taškus surinkęs Paulas George’as.

„Timberwolves“ po šios pergalės Vakaruose žengia trečioje, „Clippers“ – ketvirtoje vietoje.

„Clippers“: P. George’as 22, J. Hardenas 12, N. Powellas 11, D. Theisas ir I. Zubacas po 10.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 37, N. Alexanderis-Walkeris 28, M. Conley 23, K. Andersonas 10.