Uteniškiai labai prastai pradėjo susitikimą ir jau pirmame kėlinyje "Juventus" komandos deficitas tapo dviženklis. Negana to, dviem techninėmis pražangomis buvo nubaustas Žydrūnas Urbonas, o tuo pasinaudoję varžovai antro ketvirčio viduryje jau turėjo 22 taškų pranašumą - 44:22.

Visgi dar iki didžiosios pertraukos "Juventus" ekipa sugebėjo priartėti (39:51), o trečią kėlinį pradėję spurtu 14:0 "Juventus" krepšininkai po Ž. Urbono baudos metimų išsiveržė į priekį - 53:51. Ketvirtame kėlinyje sužaidus dvi minutes jau Utenos klubo pranašumas siekė aštuonių taškų ribą (67:59), tačiau mačo pabaigoje sėkmė lydėjo ukrainiečius.

Likus žaisti 17 sekundžių "Juventus" komandos deficitas buvo du taškai (75:77), o Vaidotas Volkus prametė du baudų metimus. Per likusį laiką Utenos ekipai išsigelbėti jau nepavyko.

"Juventus" komandoje pirmas rungtynes sužaidęs Tautvydas Šležas per 18 minučių pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/3, baudos 0/2), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo bei išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

16 taškų Utenos klubui pelnė Darius Pakamanis, 13 - Vaidotas Volkus (7 atk. kam.), 12 - Žydrūnas Urbonas (6 atk. kam.), 11 - Gediminas Maceina, po 8 - Žygimantas Šeštokas ir Karolis Petrukonis (7 atk. kam.), 4 - Arūnas Vasiliauskas, po 2 - Gintautas Matulis ir Marius Pociukonis.

"Goverla" ekipoje išsiskyrė Ericas Colemanas (22 tšk. ir 10 atk. kam.), Marcusas Wallkeris (20 tšk.) bei Kevinas Tiggsas (14 tšk.).