Lietuvės nuo pat pirmųjų minučių buvo besivejančių vaidmenyje, o po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų deficitą, kurio per likusius du kėlinius panaikinti nesugebėjo.

Nuo pralaimėjimo mūsiškių neišgelbėjo dar vienas sėkmingas Robertos Mizgerytės pasirodymas - 23 taškai (10/13 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai) ir 15 atkovotų kamuolių. Po 12 taškų surinko Greta Tamašauskaitė (2/8 tritaškiai ir 5 kl.) ir Ieva Kazlauskaitė (2/10 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai ir 6 atk. kam.). Komandos kapitonės Dalios Belickaitės sąskaitoje - 8 taškai (3/10 dvitaškiai) ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Kinijos komandai 20 taškų pelnė Liwei Yang (7 atk. kam. ir 8 rez. perd.), 16 - Li Gong (9 atk. kam. ir 4 rez. perd.), 13 - Hengyu Yang (6 atk. kam.) ir 11 - Sijing Huang (6 atrk. kam.).

Kitose grupės rungtynėse turnyro favoritės ir titulą ginančios JAV krepšininkės nepadoriu rezultatu 103:26 (35:6; 26:4; 25:7; 17:9) sumindė Malio rinktinę.

D grupės turnyro lentelė:

1.JAV3303191296
2.Kinija3212312125
3.Lietuva3121962414
4.Malis3031202843

Antrame Lietuvos merginų varžovėmis F grupėje bus prancūzės, kanadietės ir olandės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)