Labai netaikliai krepšį atakavusios lietuvaitės prieš Vokietijos krepšininkes atsilaikė du kėlinius. Prieš didžiąją pertrauką mūsiškės atsiliko tik keturių taškų skirtumu (32:36), tačiau vokietės spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą (46:34).

Per likusį laiką Lietuvos rinktinei priartėti nepavyko, o Vokietijos komanda šventė ketvirtąją pergalę paeiliui ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje. Lietuvaitės dvitaškius ir tritaškius metė vos 28,1 proc. taiklumu (18/64 metimų), kai varžovės pataikė 44,1 proc. metimų.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė 14 taškų pelniusi Justina Kraujūnaitė. Greta Tamašauskaitė ir Ieva Kazlauskaitė pridėjo po 6, Austėjos Širšinaitytės, Gintarės Jasiunskaitės, Aurelijos Putramentaitės, Elžbietos Čeponytės ir Lauros Želnytės sąskaitose – po 5 taškus.

Rytoj mūsų šalies rinktinė žais paskutines grupės rungtynes su pergalių vis dar neiškovojusiomis Škotijos aštuoniolikmetėmis.