Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 6 minutes lietuvaitės turėjo 10 taškų deficitą (46:56), tačiau kilo į lemiamą šturmą ir priartėjo vieno metimo atstumu (57:59). Vis tik per likusią minutę Ramunės Kumpienės auklėtinės tikslios atakos surengti nesugebėjo ir įsirašė antrą pralaimėjimą šiose pirmenybėse.

Tik graikes nugalėjusios merginos grupėje užėmė trečią vietą ir su nuliu įskaitinių taškų pateko į antrą etapą. Jame Lietuvos komanda žais E grupėje kartu su Rusijos, Prancūzijos ir Slovėnijos krepšininkėmis.

23 taškus mūsų komandai pelnė be keitimų žaidusi Laura Juškaitė. Jai geriausiai talkino 12 taškų surinkusi Agnė Černeckytė. Agnė Bobinaitė pridėjo 7, Daugilė Šarakauskaitė - 6, Milana Matias - 5 taškus.

Belgijos rinktinės gretose rezultatyviausiai žaidė 12 taškų įmetusi Aline Vereslt, 10 taškų pelniusi Julie Allemand ir 8 surinkusi Laeticia Mpoyi.

Kitose, nieko nelėmusiose, vakaro rungtynėse namo važiuojančios Graikijos krepšininkės 77:65 nugalėjo lyderes serbes.