Pasvališkiai lieka tarp keturių pergalių dar neturinčių komandų. „Neptūnas“ artėja prie pirmojo šešeto.

„Neptūnas“ pasiekė šio sezono klubo rezultatyvumo rekordą ir pakartojo geriausią lygos pasiekimą. Beje, 34 rezultatyvus perdavimas yra naujas „Betsafe-LKL“ sezono rekordas. Klaidų šeimininkai fiksavo tik 9.

Solidų puolimą „Neptūnas“ rodė nuo pirmojo ketvirčio, tiesa, jam pasibaigus Pasvalio komanda stipriai neatsiliko – 20:28. Mato Vaitkaus ir Martyno Pacevičiaus metimai didino šeimininkų persvarą (41:22), kuri artėjo prie triuškinimo ribos.

Tiesa, antroje antro kėlinio dalyje „Pieno žvaigždės“ atsigavo ir legionierių bei Ado Šimonio dėka deficitą aptirpdė – 45:58.

Po pertraukos klaipėdiečiai vėl jungė aukštesnę pavarą ir atstatė turėtą pranašumą (77:57), o Mindaugas Girdžiūnas ir Thomasas Rutherfordas darė viską, kad pasiųstų varžovus į nokautą – 89:62. Liko dar vienas kėlinys, tačiau jis buvo nebereikšmingas. „Neptūnas“ buvo nesustabdomas puolime ir užtikrintai iškovojo pergalę.