Iki mačo pabaigos likus žaisti 23 sekundes, Demondas Carteris pataikė tritaškį ir „Pieno žvaigždžių“ deficitas sumažėjo iki 2 taškų (94:96).

Visgi prasidėjus „pražangų žaidimui“ Ventspilio komanda nuo baudų metimo linijos neklydo ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų (100:96).

Galingai šiame mače sužaidė Žygimantas Skučas – puolėjas per 32 minutes pelnė 29 taškus (7/11 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Prieš tai „Pieno žvaigždės“ išvykoje 80:90 pralaimėjo Zgoželeco „Turow“ ekipai. Kitą savaitę pasvaliečiai susitiks su Domžalės „Helios Suns“ krepšininkais.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 29, Demondas Carteris 19, Ramone‘as Moore‘as 15, Andrejus Afganovas 14, Steponas Babrauskas 7.

„BK Ventspils“: Maris Gulbis 24, Kristapas Janičenokas 18, Zanis Peineras 15, Alanas Wigginsas ir Kwamainas Mitchellas po 10.

Kitame mače taip pat antrą pralaimėjimą patyrė Utenos „Juventus“ (0-2) komanda. Antano Sireikos auklėtiniai L grupės rungtynėse per pratęsimą namie 86:90 (12:20, 22:15, 18:15, 22:24, 12:16) turėjo pripažinti Južno „Chimik“ (2-0) ekipos pranašumą.

„Juventus“ pratęsimą išplėšė dėka taiklaus Martyno Linkevičiaus metimo, kai iki mačo pabaigos buvo likę žaisti 11 sekundžių.

Pratęsimo metu komandos žaidė apylygiai, tačiau pabaigoje geriau pasirodė svečiai. Likus žaisti 11 sekundžių, Oleksandras Riabčiukas įmetė abu baudos metimus ir išvedė „Chimik““ į priekį 4 taškais (88:84).

Kitoje atakoje po minutės pertraukėlės Raimundas Danys įmetė dvitaškį (86:88), tačiau netrukus tuo pačiu atsakė Sergejus Popovas, taip šeimininkams nepalikęs laiko ir užtikrinęs savo komandai pergalę (90:86).

Pirmose rungtynėse uteniškiai 72:81 nusileido Tartu „Rock“ komandai. Kitą savaitę „Juventus“ išvykoje susitiks su Engomio ETHA ekipa.

„Juventus“: Edgaras Želionis 16, Spenceris Butterfieldas 14, Egidijus Dimša 11, Martynas Linkevičius 10, Rolandas Alijevas ir Raimundas Danys po 8.

„Chimik“: Viačeslavas Petrovas 26, Brandenas Frazieras 24, Matthew Shaw 10, Sergejus Popovas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)