Pirmąjį tarpusavio mačą panevėžiečiai laimėjo užtikrintai – 100:79.

Su šia pergale kėdainiečiai visiškame turnyro lentelės dugne paliko „Šiaulius“ (2-11), o panevėžiečiai susilygino su Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ (8-5). Šios komandos dalijasi 4–5 vietas.

Nuo rungtynių pradžios kėdainiečiai davė signalą svečiams, kad šie lengvo gyvenimo neturės. Tik Gabrieliaus Maldūno metimas leido „7bet-Lietkabeliui“ po pirmo kėlinio turėti minimalų pranašumą (26:25), iš kurio greitai nieko neliko – 35:30. Gera Deivido Sirvydžio, G. Maldūno ir Stefano Birčevičiaus atkarpa rezultatą lygino (37:37), bet neilgam. Kėdainiečiai epizodiškai susigrąžindavo iniciatyvą (48:42) ir po dviejų kėlinių pirmavo 57:49.

Antrajame kėlinyje techninę pražangą gavo Gediminas Petrauskas, o po didžiosios pertraukos – ir Nenadas Čanakas. Intriga buvo didelė, o panevėžiečiai vis dar liko atsiliekančių pozicijoje – 54:60. Situaciją keisti stengėsi G. Orelikas, šaudęs iš toli, bet Seanas McNeilas ir Zane‘as Watermanas turėjo atsaką – 73:65. Galiausiai trečią ketvirtį „Nevėžis-Optibet“ baigė pozityviai – 79:68.

Martyno Varno ir G. Oreliko kovingumas padėjo „7bet-Lietkabeliui“ išlikti kovoje. Likus žaisti daugiau nei 4 minutėms skirtumas tirpo iki 4 taškų (87:91), o Carlosui Jurgensui atsaką turėjo L. Lelevičius – 89:92. Vis tik svarbiausiu momentu „Nevėžis-Optibet“ susiėmė ir Francio Okoro nei S. McNeilo dėka atstatė dviženklę persvarą – 99:89. Galiausiai užsikūrę kėdainiečiai pergalės iš rankų nepaleido.

Po mėnesio pertraukos ant parketo grįžęs Paulius Valinskas per 21 minutę pelnė 5 taškus, atliko 9 perdavimus, 5 kartus klydo bei rinko 5 naudingumo balus.

Kėdainiečius į pergalę tempė S.McNeilas, pelnęs net 29 taškus. 21 pridėjo Carlosas Jurgensas, 17 – Justinas Marcinkevičius.

„Nevėžis-Optibet“: Seanas McNeilas 29, Carlosas Jurgensas 21 (9 rez. perd.), Zane'as Watermanas 19, Justinas Marcinkevičius 17, Courtney Ramey ir Francis Okoro (6 atk. kam.) – po 10 taškų.

„7bet-Lietkabelis“: Martynas Varnas 24 (4/8 tritaškiai), Gediminas Orelikas 18 (6/11 tritaškiai), Deividas Sirvydis 15, Stefanas Birčevičius 10 taškų.