Pirmame kėlinyje komandos atrodė visiškai apylygiai, tačiau antrame ketvirtyje nedidelį spurtą surengė ir 4 taškų persvarą susikrovė Bresos Burgo klubas. Prasidėjus antrai rungtynių pusei ta persvara greitai ištirpo ir po 3 minučių vėl priekyje buvo „Bešiktaš“ – 41:39.

Nuo to rungtynių lūžio trečiame kėlinyje „JL Bourg“ iniciatyvos nebatgavo, o Stambulo krepšininkai iki rungtynių pabaigos persvarą padidino iki dviženklės.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Marko Simonovičius, kuris per 17 minučių, nepramesdamas nė vieno metimo, pelnė 11 taškų (2/2 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, išdalino 3 rezultatyiuvs perdavimus bei užfiksavo 24 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo puolėjas Matthew Mitchellas – 17 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai per 30 minučių veiksmo (13 n. d.). 17 taškų taip pat pelnė Jonah Matthewsas, tačiau gynėjas nepataikė nė vieno iš 9 mestų tritaškių ir padarė 5 klaidas (13 n. d.).

Prancūzijos atstovų pusėje rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Isiaha Mike'as – 19 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai (19 n. d.). 11 taškų pridėjo Jequanas Lewisas, 7 taškus ir 6 atkovotus kamuolius – centras Kevinas Kokila.

Lemiamas pusfinalio serijos mačas bus žaidžiamas Breso Burge balandžio 2 dieną.

Londono „Copperbox“ arenoje į akistatą stojo kita pusfinalio pora – vietos „Lions“ ir „Paris Basketball“ komandos. Čia triumfavo ir 2-0 seriją uždarė paryžiečiai – 85:93 (19:21, 26:18, 19:27, 21:27).

Londono krepšininkai pirmoje rungtynių pusėje atrodė tvirtai ir į ilgąją pertrauką žengė su 45:39 persvara, tačiau antroje pusėje kitą pavarą įjungė „Paris“ krepšininkai, kurie finale susitiks su Stambulo „Bešiktaš“ arba „JL Bourg“ komanda.

Paryžiečiai pirmose rungtynėse namie triumfavo 99:86.

Šįkart juos į pergalę vedė TJ Shortsas. Gynėjas per 27 minutes sumetė 21 tašką (5/8 dvit., 1/4 trit., 8/14 baud.), atkovojo 4 ir perėmė net 5 kamuolius, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 24 naudingumo balus.

Po 13 taškų pridėjo Sebastianas Herrera ir Nadiras Hifi, 11 – Justinas Simonas ir 10 – Collinas Malcolmas.

Šeimininkų gretose 25 taškus (4/6 dvit., 3/6 trit., 8/9 baud.) pelnė Matthew Morganas, 17 pridėjo Jordanas Tayloras.