Dominuojantį pasirodymą Karališkojo klubo gretose surengė Mario Hezonja. Puolėjas per 26 minutes supylė 22 taškus (5/6 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud. met.), nusiėmė 8 kamuolius ir užfiksavo 28 naudingumo balus.

Jam didžiausią pagalbą suteikė Guerschonas Yabusele ir Facundo Campazzo – prancūzas pasižymėjo 17 taškų ir 4 atkovotais kamuoliais, o Argentinos įžaidėjas pelnė 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tylus šįkart buvo Walteris Tavaresas – vos 2 taškai per 23 minutes, tačiau aukštaūgis nusiėmė 5 kamuolius ir išrašė bloką.

Berlyno klube Mattas Thomasas pelnė 16 taškų (3 atkv. kam, 3 rez. perd.), Martinas Hermannssonas – 13 taškų (5 rez. perd.), 14 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus pridėjo įprastinis komandos lyderis Johannesas Thiemanas.

Belgrade – nesustabdomas Baldwinas

Dėl karo Izraelyje Belgrade namų rungtynes žaidžianti Tel Avivo „Maccabi“ komanda priėmė Vilerbano ASVEL krepšininkus. Aleksandaro Nikoličiaus halėje „Maccabi“ vos susitvarkė su Eurolygos autsaideriais – 98:90 (23:21, 24:28, 19:20, 32:21).

Tam prireikė įspūdingo komandos lyderio Wade‘o Baldwino pasirodymo. Amerikietis per 33 minutes aikštelėje sumetė 30 taškų, atkovojo 5 kamuolius, išdalino net 10 rezultatyvių perdavimų ir užfiksavo net 48 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino Bonzie Colsonas (23 tšk., 4 atkv. kam.) ir Joshas Nebo (18 tšk., 10 atkv. kam.). Atitinkamai jie surinko 21 ir 25 naudingumo balus.

Vilerbano komandos gretose itin naudingas buvo Youssoupha Fallas. Prancūzų gigantas užfiksavo dvigubą dublį – 17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių (31 naud. bal.). 18 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo Nando De Colo.

Kritiškai svarbi „Partizan“ pergalė

Antradienį Belgrado „Štark“ arenoje svečiavosi Tadas Sedekerskis ir Vitorijos „Baskonia“ komanda. Tiesa, išvyka nebuvo itin sėkminga, kadangi karštame mūšyje triumfavo vietos „Partizan“, rezultatu 87:83 (23:16, 21:26, 25:18, 18:23).

Nors rungtynės buvo itin įtemptos, svečiai nė karto per šias rungtynes nebuvo išsiveržę į priekį – iniciatyvą nuo pradžios iki galo laikė Željko Obradovičiaus auklėtiniai. Jų gretose išskirtinį pasirodymą surengė Bruno Caboclo – 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių (28 naud. bal.) 18 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus pridėjo Kevinas Punteris, Frankas Kaminsky – 20 taškų.

„Baskonia“ pusėje naudingiausias buvo amerikietis Matthew Costello – 13 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai (18 naud. bal.) 13 taškų ir 4 atkovotus kamuolius pridėjo Chima Moneke, o T. Sedekerskis per 18 minučių sumetė 6 taškus (3/3 dvit.), nusiėmė 5 kamuolius ir užfiksavo 12 naudingumo balų.

Šis pralaimėjimas Ispanijos ekipai nėra pasaulio pabaiga, kadangi likus 4 turams jie turi 2 pergalių pranašumą prieš 10-oje vietoje žengiančius Serbijos grandus.