Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose šventė pergalę rezultatu 88:75 (21:25, 31:22, 19:9, 17:19).

Pirmame rate „Fener“ nusileido varžovams kiek mažesniu skirtumu – 79:87, taigi komandoms sezono pabaigoje surinkus po vienodai po pergalių aukščiau atsidurtų būtent Turkijos atstovai.

Lemiamą lūžį šeimininkai atliko po ilgosios pertraukos, kai suintensyvino savo gynybą ir atitrūko 71:53.

Nors ketvirto kėlinio pradžioje „Virtus“ vyrai atsakė atkarpa 2:12 ir priartėjo iki 73:65, per likusį laiką jiems išsigelbėti nepavyko.

Stambuliečiai gerokai taikliau metė dvitaškius – 68,4 prieš 40,5 proc.

Nugalėtojams 23 taškus sukaupė Johnathanas Motley (9/12 dvitaškiai, 5/7 baudos, 11 atk. kam., 29 naud. balai), 15 – Scottie Wilbekinas (3/12 tritaškiai, 6 rez. perd.), 10 – Marko Guduričius, 9 – naujokas Amine'as Noua (3/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškis).

Svečiams 17 taškų atnešė Gabrielis Lundbergas, 12 – Awudu Abassas, po 11 – Isaia Cordinier ir Danielis Hackettas.

„Virtus“ šiame mače nepadėjo susižeidę puolimo lyderiai Marco Belinelli ir Tornikė Šengelija.

Primename, kad praėjusią savaitę „Fenerbahče“ viešėjo Lietuvoje ir net 75:98 neprilygo Kauno „Žalgiriui“.