Pirmaujanti ekipa Milane keitėsi ne kartą: kai viena bent per plauką atsiplėšdavo, kita tuoj pat sugrįždavo su savo taikliais metimais.

Rungtynes galingai pradėjo Shavonas Shieldsas. Puolėjas pelnė pirmus 10 Milano ekipos taškų, o mačą pabaigė su 19 taškų, 3 atkovotais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais ir užfiksavo 27 naudingumo balus. Jam puikiai talkino 19 taškų sumetęs Nikola Mirotičius, dinamiškai 18 taškų pelnęs ir 5 kamuolius nusiėmęs Devonas Hallas.

Nemažiau naudingas buvo Shabazzas Napieras, kuris per 28 minutes pelnė 15 taškų (1/ 2 dvit., 3/ 4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus apvogė varžovus. Jo dvitaškis likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos buvo pergalingas.

„Partizan“ gretose naudingiausiai žaidė Aleksa Avramovičius – 19 taškų (6/7 dvit., 2/7 trit., 1/ 2 baud. met.), 3 rezultatyvūs perdavimai ir 18 naudingumo balų. 13 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo Bruno Caboclo, Zachas LeDay – 12 taškų. Blankiai pasirodė komandos lyderis Kevinas Punteris – vos 9 taškai per 19 minučių, 4 pražangos (1 techninė) ir 5 naudingumo balai.

„Panathinaikos“ 85:67 ASVEL

Atėnuose vietos „Panathinaikos“ (18-10) tik antroje rungtynių pusėje pajėgė įrodyti savo pranašumą prieš visiškus Eurolygos autsaiderius Vilerbano ASVEL (6-22). Ergino Atamano auklėtiniai 85:67 (20:17, 18:19, 21:14, 26:17) sutvarkė reikalus.

Po dviejų kėlinių rungtynės laikėsi pusiausvyroje – šeimininkai 38:36 lenkė svečius iš Prancūzijos, tačiau nė iš tolo neatrodė pranašesni.

Po ilgosios pertraukos PAO į aikštelę žengė su visai kita energija. Trečiame kėlinyje prie PAO spurto prisidėjo ir Marius Grigonis, kuris pelnė 6 taškus, o graikų persvara tuo metu išaugo iki 9. Lietuvis mačą baigė su 14 taškų ir 7 atkovotais kamuoliais savo sąskaitoje.

Paskutiniame kėlinyje „Panathinaikos“ ir toliau dominavo, įsismagino Jerianas Grantas bei Kostas Sloukas, kurie per paskutinį ketvirtį kartu smeigė 4 tolimus metimus.

Amerikietis rungtynes baigė su 21 tašku, 3 atkovotais, 3 perimtais kamuoliais ir užfiksavo 25 naudingumo balus. K. Sloukas per 27 minutes padarė šiek tiek visko: pelnė 14 taškų, nusiėmė 5 kamuolius ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus. Pagal naudingumą neatsiliko ir šio sezono PAO žvaigždė Mathias Lessortas. Aukštaūgis per 30 minučių sumetė 17 taškų, perėmė 3 ir atkovojo 5 kamuolius, nupūtė 2 varžovų metimus (25 naud. bal.)

Pralaimėtojų gretose absoliutus lyderis buvo Nando De Colo. Gynėjas per 23 minutes pelnė 15 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir net 4 kartus apšvarino priešininkus (25 naud. bal.). Geriausiai jam talkino Noam Yaacovas, kuris sumetė 10 taškų (5/7 dvit.) ir Deshaunas Thomasas – 7 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai.

„Baskonia“ 88:71 ALBA

Vitorijos „Baskonia“ (15-13) su Tadu Sedekerskiu lengvai nušlavė Berlyno ALBA (5-23) krepšininkus – 88:71 (23:10, 19:24, 21:13, 25:24). Naudingiausiai žaidė nugalėtojų įžaidėjas Codi Milleris-McIntyre, kuris pelnė 14 taškų, nusiėmė 4 kamuolius ir išdalino net 10 rezultatyvių perdavimų (25 naud. bal.).

Komandos kapitonas T. Sedekerskis pelnė 9 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir užfiksavo 14 naudingumo balų. Chima Moneke pelnė 16 taškų, Vanja Marinkovičius pridėjo 15. Berlyno ekipoje naudingiausias buvo aukštaūgis Khalifa Koumadje – 12 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 3 blokai (18 naud. bal.)