Monako krepšininkai pirmame kėlinyje pirmavo net 16 taškų skirtumu (27:11), o prie to svariai prisidėjo Donatas Motiejūnas, kuris pelnė 10 taškų pirmame kėlinyje, o rungtynes užbaigė su 18 (2/4 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.), pridėjo 2 atkovotus, 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir buvo naudingiausias komandoje (21 n. b.).

Pirmą kėlinį monegaskai baigė su 10 taškų pranašumu (31:21), o antrame ketvirtyje persvarą dar tirpo – prieš pat ilgąją pertrauką tritaškį smeigė Scottie Wilbekinas ir rezultatas tapo 54:50.

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungė Šaro kariauna ir trečią kėlinį laimėjo 24:11. Šio metu galingai užsikūrė Tyleris Dorsey, kuris pataikė 4 tritaškius ir tuo metu dar metė tobulai iš toli (6/6). Turkijos grandai į lemiamą ketvirtį nešėsi 9 taškų pranašumą (65:74).

Paskutiniame ketvirtyje ryškiai kokybiškesni buvo „Monaco“ krepšininkai, kurie iki kėlinio vidurio skirtumą panaikino ir, Jarono Blossomgame'o 5 taškų paeiliui dėka, veržėsi į priekį (77:75). Antroje ketvirčio pusėje virė visiškas nervų karas, kuriame galiausiai triumfavo „Monaco“, kurių pergalę užtvirtino šaltakraujiškas Jordano Loydo tritaškis.

Šįkart tylesnis buvo absoliutus monegaskų lyderis Mike'as Jamesas, kuris per 28 minutes pelnė 8 taškus (0/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus (18 n. b.). 15 taškų ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo J. Loydas, 13 taškų – Elie Okobo.

Stambulo ekipos pusėje puikiai pasirodė S. Wilbekinas – 23 taškai (1/2 dvit., 6/14 trit., 3/3 baud.) ir 3 rezultatyvūs perdavimai, tačiau rezultatyviausias ir naudingiausias buvo T. Dorsey, kuris rungtynes užbaigė su 25 taškais (3/5 dvit., 6/8 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais (20 n. b.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)