Šeimininkus į priekį tempė nuostabus aukštaūgių Jonathono Motley ir N. Hayeso-Daviso duetas – amerikiečiai kartu užfiksavo neįtikėtinus 76 naudingumo balus. J. Motley pelnė 18 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir dukart apšvarino varžovus (30 n. d.)

Buvęs žalgirietis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes – per 30 minučių pelnė 50 taškus pataikydamas 9 iš 16 mestų tritaškių, 8 dvitaškius iš 10 ir 5 baudos metimus iš 7. Kitose statistinėse kategorijose puolėjo nematyti – atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį (46 n. d.).

N. Hayesas-Davisas šiuo pasirodymu pralenkė Stambulo „Anadolu Efes“ lyderį Shane'ą Larkiną, kuris 2019 metais į Miuncheno „Bayern“ krepšį supylė 49 taškus.

Aukštaūgiams puikiai pasitarnavo Nickas Calathesas, kuris pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus (13 n. d.). Tylesnis šįkart buvo vienas komandos lyderių Scottie Wilbekinas. Gynėjas per 17 minučių pelnė vos 2 taškus, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius (4 n. d.).

Berlyno komandos gretose naudingiausias buvo Sterlingas Brownas. Gynėjas per 17 minučių sumetė 17 taškų (3/4 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, tačiau 4 kartus klydo (15 n. d.). 12 taškų pelnė Martinas Hermannssonas, 10 – Mattas Thomasas, 7 taškus ir 5 atkovotus kamuolius pridėjo Khalifa Koumadje.

Tai 6-ta Šaro kariaunos pergalė namuose paeiliui, o po būtent šio mačo jie užsitvirtino 6-oje turnyro lentelės vietoje ir turi šansą kilti aukščiau. Berlyno ALBA lieka 17-ta.

Sunkią pergalę išvykoje įsirašė Atėnų „Panathinaikos“ (21-11) krepšininkai, kurie po pergalingo Kendricko Nunno metimo 81:79 (28:16, 23:23, 14:20, 16:20) nukovė vietą įkrinatmosiose varžybose užsitikrinusią Bolonijos „Virtus“ (17-15) komandą.

PAO jau pirmame kėlinyje paspruko nuo varžovų su 12 taškų pranašumu, tačiau antrame kėlinyje Graikijos grandai jo padidinti nepajėgė, o antroje rungtynių pusėje persvara pradėjo tirpti. Paskutinio ketvirčio viduryje, po Iffe Lundbergo tritaškio rezultatas tapo lygus – 69:69.

Likus 51 sekundei šaltakraujišku tritaškiu „Virtus“ į priekį išvedė Ognjenas Dobričius, tačiau puikiu 2+1 metimu rezultatą lygino Marius Grigonis. Būtent šis lietuvio metimas paklojo pamatus K. Nunnui metimu su sirena išplėšti pergalę.

Amerikietis rungtynes baigė su 16 taškų, 5 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais (18 n. d.). Naudingiausi Atėnu komandoje buvo Kostas Sloukas (20 tšk., 4 atkv. k..) ir Jerianas Grantas (13 tšk. 3 per. k.) – abu užfiksavo po 21 naudingumo balą.
M. Grigonis pridėjo 12 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir užfiksavo 9 naudingumo balus.

Įspūdingą, tačiau eilinę pergalę Eurolygoje įsirašė Madrido „Real“ ekipa. Jau seniai atkrintamosiose varžybose vietą užsitikrinęs karališkasis klubas 101:94 (20:21, 24:26, 28:28, 29:19) taškų lenktynėse patiesė Roką Giedraitį ir Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus.

Žiūrint į rezultatą, atrodo, jog visų rungtynių metu rezultatas kybojo pusiausvyroje ir niekam nepavyko perimti iniciatyvos, tačiau trečio kėlinio viduryje Belgrado klubas turėjo 16 taškų persvarą – 70:54. Tiesa, „Real“ įspūdingu 13:0 spurtu varžovų persvarą panaikino net neprasidėjus paskutiniam ketvirčiui, į kurį Belgrado klubas nešėsi 3 taškų pranašumą – 75:72.

Paskutiniame ketvirtyje užsikūrė visas rungtynes dominavęs Džananas Musa, o likus 45 sekundėms karališkąjį klubą 95:93 į priekį išvedė Walteris Tavaresas, o persvarą dvitaškiu padvigubino Mario Hezonja. „Crvena zvezda“ atsakymo neberado.

Karališkojo klubo gretose nuostabų pasirodymą surengė D. Musa. Bosnis per 25 minutes pelnė 30 taškų (6/7 dvit., 2/3 trit., 12/15 baud. met), atkovojo 4 kamuolius ir užfiksavo net 40 naudingumo balų. Nemenką pagalbą jam suteikė M. Hezonja, kuris per 26 minutes pridėjo 20 taškų ir 5 atkovotus kamuolius (22 n. d.).

16 taškų, 5 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais pasitarnavo Guerschonas Yabusele (26 n. d.), o 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių dvigubą dublį užfiksavo W. Tavaresas (21 n. d.).

Belgrado pusėje įspūdingas buvo Nemanja Nedovičius. Serbas per 32 minutes supylė 30 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus (32 n. d.). 22 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus pridėjo Adamas Hanga (31 n. d.). Startiniame penkete rungtynes pradėjęs R. Giedraitis penktadienį buvo itin tylus – vos 2 taškai ir 1 atkovotas kamuolys per 16 minučių (-2 n. d.).