Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai svečiuose 80:89 (16:18, 20:33, 18:21, 26:17) neatsilaikė prieš absoliučius turnyro autsaiderius Berlyno ALBA (5-18) krepšininkus.

Serbijos atstovai jau po pirmosios rungtynių pusės atsiliko dviženkliu skirtumu (36:51), kurio po ilgosios pertraukos panaikinti ir nebesugebėjo.

Albatrosams 19 taškų atskraidino Mattas Thomasas (5/9 tritaškiai), 17 – Gabrielis Procida, 12 – Sterlingas Brownas, 11 – Yanni Wetzellis (9 atk. kam.).

„Crvenai zvezdai“ 20 taškų surinko Yago dos Santosas, 15 – Rokas Giedraitis (30 min., 3/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/3 baudos, 6 atk. kam., 1 rez. perd., 1 per. kam.), 14 – Javonte Smartas, 10 – Adamas Hanga, 9 – Joelis Bolomboy'us (11 atk. kam.).

Suklupo ir Atėnų „Panathinikos“ vyrai (14-9), kurie išvykoje 75:90 (21:18, 15:25, 23:19, 16:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (13-10) pajėgoms.

Po trijų kėlinių ekipas skyrė tik vienas metimas (59:62), bet lemiamame ketvirtyje savo sąlygas jau diktavo šeimininkai.

Jų gretose išsiskyrė Wade'as Baldwinas su 22 taškais (6/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos, 8 rez. perd., 33 naud. balai).

Po 14 taškų pasiūlė Lorenzo Brownas (7 rez. perd.), Joshas Nebo (12 atk. kam.) ir Bonzie Colsonas.

PAO kolektyvui 17 taškų parūpino Panagiotis Kalaitzakis (3/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), po 13 – Konstantinos Mitoglou (8 atk. kam., 5 klaidos), Jerianas Grantas ir Kendrickas Nunnas.

Starto penkete pasirodęs Marius Grigonis per 27 minutes pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvitaškis, 1/6 tritaškis), 3 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 2 rezultatyviaisi perdavimais bei 2 klaidomis.

Beje, pirmame rate 86:81 per pratęsimą savo pranašumą taip pat įrodė „Maccabi“, o tai gali tapti svarbiu faktoriumi, jei sezono pabaigoje abi komandos sukaups po vienodai pergalių.

Kitą penktadienį „Panathinikos“ atvyks į Kauną, kur visi bilietai į „Žalgirio“ areną jau išparduoti.

Praėjusio sezono Eurolygos finalo pakartojime Madrido „Real“ (20-3) meistrai 90:85 (30:13, 22:17, 16:25, 22:30) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (12-11).

Galingai startavę šeimininkai trečio kėlinio pradžioje triuškino oponentus 24 taškų skirtumu (60:36), bet vos neprisižaidė.

Tiksint paskutinėmis minutėms atstumas tarp klubų ištirpo iki vieno metimo – 86:83. Visgi „Real“ pavyko atsilaikyti ir apginti savąsias sienas.

Džananas Musa sumetė 20 (4/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), Mario Hezonja – 16, Gabrielis Deckas – 14, o Facundo Campazzo 12 taškų (9 rez. perd., 5 klaidos).

OLY į priekį vedė Kostas Papanikolaou, sušveitęs 25 taškus (6/8 tritaškiai). 12 taškų patiekė Alecas Petersas, 10 – Luke'as Sikma (10 atk. kam.).

Starto penkete žaidęs Ignas Brazdeikis per 10 min. 30 sek. sukrapštė 4 taškus (1/3 dvitaškis, 0/1 tritaškių, 2/2 baudos) ir 1 bloką.

Retu laimėjimu džiaugėsi Vilerbano ASVEL (5-18), kuris svetimoje teritorijoje 76:64 (20:19, 20:10, 19:21, 17:14) palaužė Miuncheno „Bayern“ (9-14).

Prancūzijos vicečempionams pergalę į kelią rodė Parisas Lee su 21, Youssoupha Fallas su 16 (5/7 dvitaškiai, 6/6 baudos, 13 atk. kam.), Edwinas Jacksonas su 13 ir Mike'as Scottas su 12 taškų.

Bavarams Carsenas Edwardsas pelnė 21, o Sylvainas Francisco taškų. 11 taškų.