Principinėje akistatoje tarp Berlyno ALBA komandos ir Miuncheno „Bayern“ pranašumą užtikrintai įrodė bavarai – 65:82 (19:19, 11:24, 21:23, 14:16).

Juos į priekį Danko Brankovičius ir Sylvainas Francisco. Centro puolėjas iš Kroatijos pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius (20 naudingumo balų), o gynėjas sumetė 14 taškų per 16 minučių. S. Francisco dar išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Serge‘as Ibaka pridėjo 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius, o kiek prasčiau iš žaidimo metęs Carsenas Edwardsas rungtynes užbaigė su 13 taškų.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai žaidė Matteo Spagnolo. Italas per 25 minutes sumetė 15 taškų, nusiėmė 4 kamuolius ir susirinko 4 rezultatyvius perdavimus. 13 taškų pelnė Yanni Wetzellis, 10 pridėjo Mattas Thomasas.

Susitikime tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir Tel Avivo „Maccabi“ – neįtikėtinas Nikolos Milutinovo šou. Serbas per 31 minutę pelnė 20 taškų, atkovojo net 20 kamuolių (9 iš jų – puolime) ir surinko net 40 naudingumo balų.

Toks centro pasirodymas užtikrintai timptelėjo Graikijos grandus iki 89:72 (26:18, 16:18, 27:21, 20:15) pergalės.

Nugalėtojų gretose 20 taškų taip pat pelnė gynėjas Isaiah Canaanas (3/3 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud. met.). Taip pat naudingai žaidė puolėjas Alecas Petersas (17 taškų ir 14 naudingumo balų) bei Thomasas Walkupas, kuris pelnė 6 taškus, tačiau atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir buvo efektyvus gynyboje – 3 perimti kamuoliai. Ignas Brazdeikis aikštelėje nepasirodė.

„Maccabi“ komandoje naudingiausias buvo Wade‘as Baldwinas IV – 18 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. Jam neblogai talkino Tamiras Blattas, kuris pelnė 10 taškų ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus, bei Bonzie Colsonas, kuris taip pat pridėjo 10 taškų.

Paskutinėje vakaro akistatoje Luca Banchi vadovaujamai „Virtus“ komandai teko rimtai paplušėti prieš ASVEL krepšininkus. Ketvirtame kėlinyje charakterį pademonstravę įsirašė pergalę rezultatu 73:63 (19:10, 8:22, 18:22, 28:9).

Bolonijos klubą į priekį tempė Danielis Hackettas. Puolėjas per 28 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 29 naudingumo balus. Jam į pagalbą atėjo 18 taškų pelnęs Marco Belinelli (1/3 dvit., 4/14 trit., 4/4 baud. met.) bei 12 taškų ir 4 atkovotus kamuolius pridėjęs Isaia Cordinier.

ASVEL gretose geriausiai pasirodė Youssoupha Fallas – 17 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai. Antrojo žaidėjo vaidmenį gerai atliko Parisas Lee. Gynėjas pasižymėjo solidžiu dvigubu dubliu – 14 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų (23 naud. bal.).