Nugalėtojų gretose Marius Grigonis žaidė 29 minutes, pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 b.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 1-ą kamuolį bei surinko 11 naudingumo balų.

„Barcelonos“ gretose Rokas Jokubaitis žaidė beveik 16 minučių (15:41 min.), pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko 34:46, tačiau po pertraukos dominavo Graikijos flagmanas, kuris antrą rungtynių pusę laimėjo net 55:35.

PAO: Kendrickas Nunnas 22, Konstantinos Mitoglou 19, Kostas Sloukas 18 (8 rez.p., 25 n.b.).

„Barcelona“: Janas Vesely 13, Willy Hernangomezas 13, Tomašas Satoransky ir Alexas Abrinesas po 12 taškų.

Turnyro lentelėje „Panathinaikos“ pagal pergalių kiekį pavijo Rogerio Grimau pajėgas. Dabar kol kas trys klubai – PAO, „Barca“ ir „Monaco“ – surinko po 20 pergalių ir dalinasi 2-4 vietas, pirmauja Madrido „Real“ (25/6).

Pirmame rate Katalonijos klubas namuose šventė pergalę 80:72.

Itin svarbią pergalę prieš Stambulo „Fenerbahče“ įsirašė Milano „Olimpia“ komanda. Antro kėlinio viduryje 17-os taškų persvarą turėję dizaineriai 77:76 (28:18, 15:18, 16:15, 18:25) patiesė Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius.

Ši pergalė reiškia, jog Milano klubas pagal pergales pavijo į 10-tą vietą pretenduojančias Belgrado „Partizan“, „Valencia“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ ekipas, o tai nėra palanku viena pergale mažiau turinčiam ir 14-oje vietoje žengiančiam Kauno „Žalgiriui“.

Milano komanda nuo pat pirmų rungtynių minučių kontroliavo iniciatyvą ir po pirmo kėlinio buvo susikrovusi dviženklę persvarą, kuri antrame ketvirtyje tik augo. Antroje rungtynių pusėje skirtumas pradėjo tirpti, o likus 2 minutėms paskutiniame kėlinyje Scottie Wilbekinas Turkijos flagmanus išvedė į priekį.

Nikola Mirotičius šaltakraujišku tritaškiu rezultatą lygino, Shavonas Shieldsas išvedė „Olimpia“ į priekį, o dar dviem baudos metimais Niko persvarą padidino. Tariko Biberovičiaus įspūdingas tritaškis sulaikė intrigą, tačiau galutinai atsitiesti „Fenerbahče“ nebepajėgė.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo S. Shieldsas, kuris pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 0/3 trit., 7/8 baud.) išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 23 naudingumo balus. 17 taškų ir 20 naudingumo balų pridėjo aukštaūgis Niccolo Melli, o N. Mirotičius rungtynes baigė su 13 taškų (0/1 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.) ir 7 atkovotais kamuoliais (18 naud. bal.)

Šaro auklėtinių pusėje efektyviausias buvo Marko Guduričius, kuris per 26 minutes padarė šiek tiek visko – pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir net 3 kartus apšvarino priešininkus (19 naud. bal.). 15 taškų (0/1 dvit., 5/16 trit.) ir 4 atkovotus kamuolius pridėjo S. Wilbekinas.