Belgai pakiliau pradėjo susitikimą ir pirmo kėlinio viduryje pirmavo 13:6, bet du iš eilės Aleksejaus Švedo tritaškiai padėjo rusams beveik pavyti savo varžovus – 13:12. Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai netrukus įsiveržė ir į priekį, bet po dviejų kėlinių pirmavo tik dviem taškais – 35:33.

Po didžiosios pertraukos Rusijos atstovai padidino savo apsukas ir po įspūdingo ir galingo Timofejaus Mozgovo dėjimo per varžovą bei Andrejaus Voroncevičiaus tolimo šūvio atitrūko – 53:45.

Nors per visą laiką skirtumas taip nė karto ir netapo dviženkliu, neleistinos Belgijos žaidėjų klaidos neleido jiems išlaikyti intrigos iki paskutinių sekundžių – 76:67.

Rusija: Aleksejus Švedas 20 (5/15 metimai iš žaidimo, 7/7 baudos), Timofejus Mozgovas 12, Dmitrijus Chovstovas (2/2 tritaškiai, 4/4 baudos) ir Nikita Kurbanovas po 10 taškų.

Belgija: Maxime'as De Zeeuwas 15, Quentinas Serronas 12, Jeanas Marcas Mwema 11, Jonathamas Tabu 10 taškų (5 klaidos).

Primename, kad prieš tai rusai 76:73 palaužė turkus ir 75:72 – serbus.

Tuo metu C grupėje trečią kartą džiaugėsi Kroatijos rinktinė (3/0). Ji 76:72 (25:17, 18:14, 19:21, 14:20) įveikė Juodkalniją (1/2).

Kroatai startavo 15:0 ir pirmavo visas rungtynes, nors jų pabaigoje juodkalniečiai tritaškiu dar galėjo išlyginti rezultatą.

Kroatija: Bogdanas Bogdanovičius 23 (2/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/9 baudos), Dario Šaričius 14, Marko Tomas 9 taškai.

Juodkalnija: Tyrese'as Rice'as 22 (4/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/7 baudos), Bojanas Dubljevičius 17 (11 atk. kam.), Nikola Vučevičius 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (78)