Mursijos komanda iniciatyvą laikė nuo pat mačo pradžios iki pabaigos. Labiausiai nugalėtojų gretose išsiskyrė Latvijos rinktinės narys Rodionsas Kurucsas, kuris pelnė 18 taškų, pataikydamas visus 8 metimus iš žaidimo ir 2 baudas iš 2.

Puikią pirmą rungtynių pusę sužaidė Marko Todorovičius, per kurią pelnė net 14 taškų, per likusius du kėlinius puolėjas bepridėjo 2 taškus ir mačą užbaigė su 16. 14 taškų pridėjo Troy‘us Caupainas (4/8 trit.), o 11 iš jų krito paskutiniame ketvirtyje.

Liudvigsburgo komandos gretose rezultatyviausia žaidė Jayvonas Gravesas – 16 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai per 34 minutes (13 n. b.)

Haraldas Frey'us

Kitoje ketvirtfinalio poroje 1-0 persvarą įgijo Bonos „Telekom Baskets“. Trečiame kėlinyje rungtynes perlaužę Vokietijos atstovai 89:78 (22:24, 23:20, 28:16, 16:18) pranoko Atėnų „Peristeri“ komandą.

Puikiai nugalėtojų gretose pasirodė Noah Kirkwoodas, kuris per 29 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus (22 n. b.). 19 taškų pridėjo Samas Grieselis, o nuo suolo pakilęs Glynnas Watsonas pridėjo 13 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus (19 n. b.).

Atėnų pusėje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Elijah Mitrou-Longas – 22 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai (20 n. d.). 6 taškus ir net 13 atkovotų kamuolių pridėjo Trevoras Thompsonas, kuris užfiksavo 16 naudingumo balų.