Turkija antrame kėlinyje turėjo 16-os taškų deficitą (15:31), tačiau rado savąjį Stepheną Curry – Bugrahanas Tunceras prapliupo taikliais tritaškiais, o turkai trečią ketvirtį laimėjo net 22:6 bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Ketvirto kėlinio pabaigoje turkai turėjo idealią situaciją laimėti dvikovą, tačiau nepasinaudojo puikiu šansu.

Likus 19 sek. Furkanas Korkmazas baudų metimais didino turkų pranašumą iki 4-ių (77:73), Thomas Heurtelis dvitaškiu išlaikė gyvas prancūzų viltis.

Timothe Luwawu-Cabarrot buvo nubaustas nesportine pražanga prieš Cedi Osmaną.

Šis įsigudrino pramesti abi baudas, o likus 7 sek. kamuolį prarado B. Tunceras. Nors likus 3 sek. prametė Evanas Fournier, tačiau kamuolį puolime atkovojęs Rudy Gobertas paskutinę sekundę dėjimu išlygino rezultatą (77:77).

Komandos stojo žaisti pratęsimą.

Po netaiklių R. Goberto baudų turkams (86:87) priklausė paskutinė ataka, kuriems buvo likusios 13 sekundžių, tačiau kamuolį prarado F. Korkmazas ir prancūzai šventė dramatišką pergalę 87:86.

Prancūzai ketvirtfinalyje susitiks su Italijos ir Serbijos poros laimėtoju.

Turkija: Bugrahanas Tunceras 22 (6/10 trit.), Furkanas Korkmazas 18, Sertačas Šanli 12, Cedi Osmanas 11, Sehmus Hazeras 8 taškai.

Prancūzija: Rudy Gobertas 20 (7/11 dvit., 6/11 baud., 28 naud.b.), Evanas Fournier ir Thomas Heurtelis po 13, Guerschonas Yabusele, Timothe Luwawu-Cabarrot ir Amathas M'Baye po 9 taškus.

Prancūzija B grupėje liko trečia, tuo metu Turkija A grupėje užėmė 2-ą vietą.