Pergalingus taškus suomiams iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 5 sekundes pelnė Jamaras Wilsonas.

Nando de Colo metimai pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje ir paskutinėmis pratęsimo akimirkomis tikslo nepasiekė.

Pilnų tribūnų palaikomi suomiai galingai pradėjo mačą ir po pirmo kėlinio pirmavo 23:15. Tada prancūzai atsakė geležine gynyba ir atkarpa 10:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 25:23.

Iniciatyvą savo rankose Vincento Collet auklėtiniai išlaikė beveik iki pat lemiamo ketvirčio pabaigos, kai likus žaisti kiek daugiau nei 2 min. turėjo aštuonių taškų pranašumą – 70:62.

Tačiau Suomijos vyrai atsisakė pasiduoti ir po dviejų taiklių Mikko Koivisto baudos metimų bei Laurio Markkaneno bei Sasu Salino tritaškių panaikino visą deficitą – 70:70.

Evanas Fornier pataikė dvitaškį ir vėl išvedė prancūzus į priekį (72:70, likus 33 sek.), bet J. Wilsonas išplėšė pratęsimą – 72:72.

Iki jo pabaigos likus žaisti 1 min. po L. Markkaneno tolimo šūvio Suomija jau užuodė pergalę 84:79, kurią Boriso Diaw dvitaškis ir E. Fournier tritaškė bomba, atrodė, atidėjo. Visgi to paties J. Wilsono prasiveržimas ir sunkūs taškai iš po krepšio padovanojo šventę visai Suomijai – 86:84.

Suomija: Lauri Markkanenas 22, Tuukka Kotti ir Sasu Salinas po 14, Jamaras Wilsonas 12 taškų.

Prancūzija: Evanas Fournier 25, Nando de Colo 21 (9 atk. kam.), Thomas Heurtelis 10, Borisas Diaw 9 taškai. Kauno „Žalgirio“ naujokas Axelis Toupane'as per 8 min. taškų nepelnė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (68)