Savo puolimo potencialą lenkai demonstravo jau pirmame kėlinyje, per kurį suvertė 29 taškus, tačiau savų sirgalių palaikomi čekai pristabdė įsibėgėjusius svečius ir prieš pat pertrauką išlygino rezultatą (46:46).

Antroje dvikovos pusėje ant parketo tempą diktavo vėl lenkai, kurie prieš lemiamą kėlinį turėjo 6-ių taškų pranašumą (69:63).

Ketvirtame kėlinyje svečiai su čekais žaidė katę ir pelę. Likus trims minutėms čekai atsiliko 78:82, atrodė, jog užvirs kova taškas į tašką, tačiau tritaškius smeigė Mateuszas Ponitka ir A. J. Slaughteris: Lenkija artėjo pergalės link.

Dar vienas M. Ponitkos tritaškis dėjo tašką mače, kuriame 99:84 triumfavo Igorio Miličičiaus auklėtiniai.

Nesulaikomai žaidė Mateuszas Ponitka – 26 taškai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai. Jam sėkmingai talkino A.J. Slaughteris – 23 taškai ir 22 naudingumo balai.

Čekijos neišgelbėjo Janas Vesely – 17 taškų.

Lenkija: Mateuszas Ponitka 26, A.J. Slaughter 23, Aleksander Balcerowski 14, Michal Sokolowski 12, Michal Michalak 10 taškų.

Čekija: Jan Vesely 17, Jaromir Bohačik 13, Patrik Auda 10, Martin Peterka 9 taškai.