Atostogos ant plausto, ragaujant šefo pagamintą maistą, pasiplaukiojimas drakonų valtimis, nakvynė bajoro miegamajame ar viešbutyje traukinyje, dalyvavimas sraigių lenktynėse, sveikatinimasis gintarinėje pirtyje, žygis per pelkes, kelionės oro balionu, ledai su aukso dulkėmis ir dar daug kitų pačių įspūdingiausių pramogų, kurių dar neišbandėte, bet gal tik dėl to, kad apie jas iki šiol negirdėjote?

Parodos rengėjai sako, kad jų tikslas pristatyti, kokį įvairų ir gausų pramogų pasirinkimą gali pasiūlyti Lietuvos turizmo atstovai ir įvesti madą planuotis atostogas Lietuvoje iš anksto. Parodos metu lankytojai turės galimybę susipažinti su Lietuvoje veikiančiais vietiniais verslais, kurie teikia apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų paslaugas. Taip pat gyvai supažindinti su gidais bei užsisakyti jų vedamas ekskursijas. Parodoje dalyvaus ir savo paslaugas pristatys turizmo informacijos centrai, kurie padės lankytojams atrasti jų interesus atitinkančias, pačias įdomiausias veiklas kiekviename regione.

Parodoje bus pristatomas Lietuvos kultūrinis paveldas, tradicijų puoselėjimas bei jų pažinimo galimybės. Didelis dėmesys bus skiriamas lėtajam ir tvariam turizmui bei jų skatinimui. Parodos lankytojai turės unikalią galimybę paslaugas įsigyti tiesiogiai iš pačių paslaugų tiekėjų. Tai ir nakvynės, SPA, vandens turizmo, žygių paslaugos ir kitos laisvalaikio pramogos.

Parodoje „Atostogos Lietuvoje“ taip pat vyks Lietuvos vietinio turizmo apdovanojimai „P.I.P.A.“ (profesionalų išrinkti – pasiūlyti atostogautojų), kurių metu bus apdovanoti, poilsiautojų pasiūlyti ir turizmo profesionalų komisijos įvertinti, geriausi laisvalaikio ir turizmo paslaugų teikėjai Lietuvoje. Visi norintys gali išreikšti palaikymą savo mylimiems verslams ir nominuoti juos čia.

Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ užsakyto tyrimo duomenimis, vis daugiau žmonių keliauti su nakvyne Lietuvoje renkasi tiek paprasto ar ilgojo savaitgalio metu, tiek ilgesnių kasmečių atostogų laikotarpiu. Tačiau parodos sumanytojai pastebi, kad „lietuviai pripratę planuotis tik atostogas užsienyje bei perka lėktuvo bilietus iš anksto“, o atostogas Lietuvoje planuoja ekspromtu arba išvis jų neplanuoja. Todėl parodoje visi bus kviečiami iš anksto suplanuoti atostogų veiklas Lietuvoje. Parodoje bus sudarytos galimybės ne tik gyvai pamatyti ir išmėginti vieną kitą pramogą, bet ir įsigyti atostogų paketus, paslaugas ar netgi... bilietus „į ateitį“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją