Per reidą aplinkosaugininkai sustabdė įtartiną automobilį, kuriame asmuo vežė 23 nėges. Apklausus automobilio vairuotoją, paaiškėjo žuvis pagavę asmenys. Netrukus pažeidėjai buvo sulaikyti, kartu išaiškinti upėje pastatyti draudžiami žvejybos įrankiai.

Aplinkosaugininkams ištraukus neleistinus žvejybos įrankius, rastos dar 5 nėgės.

Šie asmenys ne kartą bausti už brakonieriavimą ir pareigūnams gerai žinomi. Už neteisėtą žvejybą pažeidėjams gresia baudos iki 300 eurų su neleistinų žvejybos įrankių konfiskacija ir teks atlyginti žalą žuvų ištekliams – 420 eurų.

„Primename, kad aplinkosaugininkai turi teisę sustabdyti ir apžiūrėti įtariamų asmenų transporto priemones, kad būtų užkirstas kelias aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimams. Tai pat svarbu nepamiršti, kad sustabdyti asmenys privalo sudaryti visas sąlygas, būtinas aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams aplinkos apsaugos valstybinei kontrolei vykdyti. Kitu atveju – gresia baudos iki 780 eurų“, – sako Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys.

Jei pastabėjote neteisėtos žvejybos atvejų, apie tai galite pranešti telefonu 112.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją