Šiems apdovanojimams buvo nominuoti trisdešimt du stilingiausi šalies verslo, mados ir meno industrijos atstovai, kuriuos per pastaruosius metus stebėjo ir šiems apdovanojimams nominavo vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ ir tarptautinis mados žurnalas „L‘Officiel“. Metų stilingiausią vyrą išrinko portalo vyriškai.lt skaitytojai. Daugiau nei 9500 skaitytojų nuomone juo tapo dizaineris Juozas Statkevičius.

„Būdami išskirtinių koncepcijų ir renginių kūrėjai siekiame jų dalyviams perteikti ne tik gerą nuotaiką, bet ir išliekamąją vertę. Tad organizuodami pirmąją „Vyrų mados savaitę“ išsikėlėme tikslą – atkreipti visuomenės dėmesį į vyro stilių ir inspiruoti juos naujiems ieškojimams. Projekto rėmuose sudarėme galimybes pasisemti įkvėpimo iš meno ir mados industrijos ekspertų, kurie skaitė paskaitas ne tik apie mados tendencijas, bet ir apie pačią estetiką, jos formas bei išraiškas. Todėl simboliška, kad Metų stilingiausiu vyru visuomenė išrinko Juozą Statkevičių, kuris ne tik atspindi estetiką, bet ir ją kuria bei dalinasi su kitais“, - sako renginių organizavimo ir komunikacijos agentūros „ReKūrai“ vadovas, renginių režisierius Aurimas Kamantauskas.

Nugalėtojui įteiktas pagrindinis „Turkish Airlines“ įsteigtas prizas – kelionė į mados sostinę Niujorką. Tarp kitų arčiausiai pergalės buvusių nominantų - aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis, dainininkas Saulius Prūsaitis, verslininkas Žilvinas Grigaitis bei architektas Algirdas Kaušpėdas.

Kitose nominacijose laureatais paskelbti:

Metų klasikinis stilius – restorano „Stikliai“ bendraturtis Romas Zakarevičius
Metų modernios klasikos stilius – kulinaras Alfas Ivanauskas
Pažabojęs tendencijas – dizaineris Juozas Statkevičius
Metų sceninis įvaizdis – elektroninės šokių muzikos atlikėjai Beisoul ir Einius
Metų bohemietis – menininkas Linas Cicėnas - Cica
Metų stilingiausia barzda – dizaineris Giedrius Paulauskas
Už indėlį į vyriško stiliaus puoselėjimą – žurnalistas Algimantas Čekuolis

“Vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ vyrų mados temos aktualumą Lietuvoje puoselėja jau antrus metus. Džiaugiamės, kad mūsų įmonės pamatinės idėjos pagaliau virto atitikmens Lietuvoje neturinčiu renginiu – „Vyrų Mados Savaite“. Visi atrinkti dalyviai išties nusipelno būti šiame garbingame stilingiausiųjų sąraše, o skaitytojų išrinktas nugalėtojas yra neabejotinai iškiliausia ir ryškiausia Lietuvos mados industrijos asmenybė“ - džiaugėsi vyrų stiliaus namų “Trend Wave” įkūrėja, mados analitikė ir tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė.

„Vyrų mados savaitė“ atidaryta pristatant unikalią menininkų judėjimo DUSKMANN instaliaciją „Prelude“, kurią dar bus galima aplankyti iki vasario 26 d. darbo dienomis nuo 9 iki 20 val. Paroda eksponuojama verslo centre K29, Konstitucijos pr. 29, Vilniuje. Įėjimas nemokamas.