Trenerio P. Guardiolos auklėtiniai buvo atsidūrę ties prarajos riba, mat įpusėjus antrajam kėliniui nuo „Juventus“ vis dar atsilikinėjo 0:2. Vis dėlto jau per pridėtą teisėjo laiką vokiečių komandai rezultatą pavyko išlyginti, o per pratęsimą įmušti dar du įvarčius.

Po rungtynių Miuncheno „Bayern“ puolėjas Thomas Mulleris buvo taip linksmai nusiteikęs, jog net kalbėdamasis su žurnalistas žodžių nesirinko. Portalas Goal.com rašo, jog puolėjas, paklaustas kaip komandos vyriausiasis treneris P. Guardiola motyvavo savo auklėtinius, juokdamasis atsakė: „Jis sakė, jog nupjaus mums kiaušiukus, jei mes nesugebėsime įveikti „Juventus“.

Buvęs „Barcelona“ strategas P. Guardiola Miucheno komandą treniruoja nuo 2013 metų. Vasario pirmąją vienas geriausių pasaulio trenerių pasirašė trijų metų kontraktą su Anglijos „Manchester City“ komandą, su kuria dirbti pradės nuo 2016/2017 metų sezono pradžios.