aA
Žiedas ant patinkančio vyro rankos toli gražu ne visas merginas atbaido nuo santykių. Priešingai – kai kurios moterys prie vedusių vyrų limpa it bitės prie medaus. Tačiau santykiai su jau įsipareigojusiu partneriu retai baigiasi laimingai. Tad kodėl kai kurios moterys visgi ryžtasi užmegzti artimą pažintį su vedusiu?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia kelias priežastis, kodėl kai kurios moterys užmezga santykius su vedusiais vyrais.

1. Sužino apie jo įsipareigojimus per vėlai. Įsivaizduokite, kad susipažinote su simpatišku vyru ir užmezgėte su juo santykius. Jums jis iš tiesų patiko, puoselėjote viltis dėl tolimesnių santykių, tačiau tik trečią ar ketvirtą susitikimą sužinojote, kad jis – vedęs. Jau spėjote prie šio žmogaus prisirišti, o jis tikina, kad jo santykiai šeimoje yra labai blogi. Kaip elgsitės? Žinoma, tokioje situacijoje tikriausiai daugelis moterų nutrauktų santykius, tačiau net ir tokiu atveju santykiai jau užmegzti. Taigi kai kurios moterys santykius su vedusiu užmezga ne dėl savo kaltės, o dėl to, kad per vėlai suprato, su kuo turi reikalą.

2. Ieško naudos. Kai kurioms moterims ištikimybė paprasčiausiai nėra vertybė. Tokios moterys paprastai nenori įsipareigoti, į asmeninius santykius žiūri labai praktiškai ir ieško tik naudos. Be to, jos nejaučia poreikio nuolatos būti su tuo pačiu žmogumi. Priešingai – joms patinka keisti partnerius ir nuolat džiaugtis dėmesiu, kai vyras bando ją užkariauti. Vedę vyrai tokioms moterims yra labai patraukli partija, nes jie taip pat neieško ilgalaikių santykių. Šioms moterims bendrauti su vedusiais vyrais yra tiesiog patogu.

3. Nori patikrinti savo sugebėjimus. Tam tikrai daliai moterų reikia kartas nuo karto pasitikrinti, ar ji dar gali sužavėti vyrą. Tokios moterys paprastai ieško didelių iššūkių, o vedę vyrai tam labai tinka. Jos yra tikros viliotojos ir dažniausiai neieško tikrų jausmų. Vyrai tokioms moterims yra tik skaičius, kurį joms pavyko pasiekti.

4. Yra įsitikinusios, kad jie visi vienodi. Tai moterys, kurios yra nusivylusios santykiais ir mano, kad pasaulyje nėra padorių vyrų. Tokioms moterims nėra jokio skirtumo, ar vyras vienišas, ar užimtas, nes jos vis tiek nesitiki sukurti ilgalaikių rimtų santykių. Dažnai tokios moterys yra praradusios bet kokią viltį sukurti nevienadienius santykius ir todėl nemato nė vienos priežasties, kodėl turėtų atsisakyti santykių su vedusiu, jei jis jai patinka.

5. Bijo įsipareigoti. Ne tik dalis vyrų vengia įsipareigojimų – kai kurios moterys taip pat nenori rimtų santykių, nes jie jas paprasčiausiai gąsdina. Tokios moterys ieško draugo, su kuriuo galėtų penktadienio vakarą pasižiūrėti gerą filmą ir romantiškai praleisti vakarą, ir nieko daugiau. Akivaizdu, kad santykiams be įsipareigojimų vedęs vyras yra tiesiog idealus, nes nekyla grėsmės, kad jis norės ko nors daugiau.

6. Naiviai tiki viskuo, ką jis sako. Kai kurios moterys paprasčiausiai per daug naiviai tiki viskuo, ką sako bandantis santykius užmegzti jau turintis įsipareigojimų vyras. Pirma, jos mano, kad jei šis vyras jau užimtas, jis yra vertas dėmesio, nes tikriausiai ne be reikalo sužavėjo tą moterį, kuri tapo jo žmona. Antra, jos tiki, kad dėl jo neištikimybės yra kalta tik jo antroji pusė ir kad jo žmonos vietoje ji niekada neatsidurs. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad už santykius visada yra atsakingi abu žmonės ir kad nuo neištikimybės prasidėję santykiai dažniausiai nieko gero neduoda.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Pagaliau pergalė: klampiame mūšyje „Žalgiris“ patiesė „Panathinaikos“ (338)

Penktadienį Eurolygos centrinėje 19-o turo akistatoje Kauno „Žalgiris“ nutraukė keturių iš...

Nuslėpti pasikėsinimai į sovietų generalinius sekretorius: kaip išaiškinti sąmokslai ir kodėl visi mėginimai buvo nesėkmingi (19)

Pasikėsinimai į valstybių vadovus vykdomi visame pasaulyje. Ir tik Sovietų Sąjungoje dėl...

Ant raudonojo „Žmonių“ apdovanojimų kilimo – būrys garsiausių Lietuvos šou pasaulio atstovų (209)

Penktadienio vakarą Nacionaliniame operos ir baleto teatre rinkosi garsiausi šou ir kultūros...

Sunku patikėti tokiomis kainomis: lietuvius gundo butais šalia jūros kranto už 7,5 tūkst. eurų (44)

Lietuvių susidomėjimas užsienio NT rinka neblėsta, o ypač, kai parduodamas turtas kainuoja itin...

Vakaro viešnios nepagailėjo intriguojančių detalių – iškirpčių ir gilių skeltukų (2)

Penktadienio vakarą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre startavo „Žmonių“...

Emigrantai galėjo būti įtraukti į automatinį kaupimą – ragina pasitikrinti (110)

Išvykę iš šalies, tačiau to nedeklaravę ir kadaise išsiėmę, bet nepanaikinę individualios...

Vietos gyventojai pakraupo sužinoję, kas iškirto jų mišką: valstybinei institucijai gresia nemenkos baudos (235)

Vilniečiai nustėro, kai pamatė, kad medkirčiai įsisuko į jų pamėgtą miškelį. Tačiau dar...

Prabangų apdovanojimų vakarą sutrikdė incidentas: iš garsenybių besityčiojęs „šuo“ išvytas su apsauga (122)

Penktadienio vakarą prabangiame „Žmonių“ apdovanojimų renginyje Nacionaliniame operos ir...

Ar įmanoma vyrą išmokyti būti geru tėčiu? (1)

Kas vyrus įkvepia aktyviai įsitraukti į šeimos gyvenimą? Nuoširdžiausią savo dėmesį skirti...

Sibire – operacija „Patrauk kalną“: 11 priekabų sprogmenų, didžiulis „An-124“ ir keturi „Il-76“ (86)

Rusijoje sukama galvas, kaip sunaikinti didžiulę nuošliaužą, blokuojančią Burėjos upę ir...