Nenorite kurti ilgalaikių santykių tik todėl, kad jūsų geriausia draugė nuolat skundžiasi savo vyru, o bendradarbis nepraleidžia progos pasakyti, kad jei kas gražintų laiką atgal, jis tikrai neitų prie altoriaus? Ar tikrai manote, kad ilgalaikiai santykiai turi daugiau minusų nei pliusų? Patikėkite, ne viskas yra taip, kaip atrodo!
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pastebi, kad jei vengiate ilgalaikių santykių, tikriausiai manote, kad:

1. Jūsų pažįstamos susituokusios poros yra nelaimingos. Natūralu, kad jūsų nuomonei apie ilgalaikius santykius turi įtakos pažįstamų susituokusių porų santykiai. Galbūt turite draugę, kurį nuolat skundžiasi savo vyru, ar bendradarbį, kuris labai nesutaria su žmona. Gali būti, kad jūs nesuprantate, kodėl žmonės susieja savo gyvenimus, jei dėl to tampa tik nelaimingesni.

Žinoma, kad gyvenime visko nutinka ir ne visi ilgalaikiai santykiai pasiseka. Tačiau jei pažįstate vieną kitą nelaimingą porą, dar nereiškia, kad tokios yra visos poros. Nepainiokite kitų žmonių istorijų su savo gyvenimu.

Jūsų santykiai gali būti visai kitokie – darnūs ir harmoningi, ypač tuomet, jei gebėsite mokytis iš svetimų klaidų ir jų nedaryti kuriant savo ilgalaikius santykius. Be to, nejaugi tikrai manote, kad kas nors būtų su kitu žmogumi, jei santykiuose iš tiesų nebūtų nieko gero?

2. Jums atrodo, kad santykiai yra kliūtis jūsų asmeniniams tikslams. Patikėkite, jums nereikia rinktis tarp santykių ir karjeros. Viskas, ko jums reikia, tai rasti žmogų, kuris jus palaikytų ir skatintų siekti savo tikslų.

Gali būti, kad jūs turite pažįstamų, kurie susituokę skuba grįžti po darbo namo tam, kad visą vakarą praleistų prie televizoriaus, aptingsta ir nebenori stengtis, nors iki santuokos tikino turėję tikslų bei svajonių.

Tačiau greičiausiai tai visai nesusiję su ilgalaikiais santykiais. Tiesiog yra tokių žmonių, kurie dėl įvairiausių priežasčių neturi motyvacijos ką nors daryti. Tie, kas nori, visada ras būdų įgyvendinti savo svajones.

3. Visą gyvenimą kartu pragyvena tik tos poros, kurios ignoruoja santykių problemas. Jei esate turėję karčios patirties kuriant ilgalaikius santykius, gali būti, kad manote, jog norint išsaugoti ilgalaikius santykius reikia nutylėti nuoskaudas. Pavyzdžiui, nepastebėti, kad mylimasis flirtuoja su kitomis net žinodamas, kad jus tai skaudina.

Tačiau taip tikrai nėra – kuriant harmoningus santykius kalbėtis reikia apie viską. Žinoma, krizių pasitaiko visose porose, tačiau kai jas išgyvensite, tapsite tik dar artimesni vienas kitam. Patikėkite, darnūs ilgalaikiai santykiai suteikia kur kas daugiau džiaugsmo nei kelia iššūkių.

4. Susituokę turėsite pamiršti savo draugus. Vienas didžiausių mitų, kuriais tiki daugelis vienišių, yra tai, kad susituokę žmonės anksčiau ar vėliau nutraukia santykius su savo draugais.

Tiesa, kad kartais santykiai su draugais atšąla, tačiau dėl to kaltinti jo ar jos asmeninį gyvenimą tikrai kvaila. Jūs tikrai neturite nutraukti santykių su draugais tik todėl, kad sukūrėte šeimą. Supažindinkite su jais savo antrąją pusę, o galbūt netgi surenkite bendrą jūsų abiejų draugų vakarėlį.

5. Netikite, kad sutiksite žmogų, kuris norėtų sukurti ilgalaikius santykius. Natūralu, kad po kelių nesėkmingų ketinimų sukurti darnius santykius galiausiai nusiviliama ir imama tikėti, kad visi jie ar jos ieško tik vienadienių santykių ar naudos.

Tačiau galbūt jums toks įspūdis susidarė todėl, kad antrosios pusės ieškote netinkamose vietose ir bendraujate su panašaus tipo žmonėmis? Naktiniame klube sutiktas mergišius kažin ar kada virs rimtų santykių trokštančiu vyru. Pasistenkite bendrauti su kuo įvairesniais žmonėmis ir lankytis kuo daugiau skirtingų vietų, taip padidinsite šansus susipažinti su daugiau įvairių žmonių.

6. Visi santykiai anksčiau ar vėliau baigiasi, todėl nematote prasmės apskritai juos pradėti. Be abejonės, kiekvieni nauji santykiai yra rizika. Juk kai užmezgate naują pažintį, negalite pasakyti, ar ji bus sėkminga. Tačiau tai nėra priežastis apskritai nepradėti santykių. Juk kiekvieni santykiai padeda augti ir tobulėti, todėl bet kuriuo atveju yra prasmės pamėginti.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Babčenkos prisiminimai iš Čečėnijos karo: ten viešpatavo sadistiniai impulsai ir nežabotas godumas (2)

Leidykla „Briedis“ pristato naujieną – knygą „Karas. Čečėnijos tragedija“. Tai...

Pasižvalgykime, kokios kainos Vilniaus, Palangos ir užsienio turguje (49)

Atrodo, kad maisto turgūs įgavo antrą kvėpavimą. Vis daugiau žmonių, tame tarpe ir jaunimo,...

Kinija demonstruoja karinę galią: signalai – grėsmingi (210)

Kinijos laivynas didėja ir įgauna vis naujos galios ir daro tai beprecedenčiu greičiu. Liepą...

Lietuvos lenkai atskleidė kortas: jie save sieja ne su Varšuva ir ne su Maskva (224)

„Jei su mumis būtų geras žinovas, jis sakytų, kad čia sėdi litvinai . Lenkas niekada negertų...

Tėčio, auginančio „kitokį“ vaiką, istorija: ar neverta pamąstyti, kas iš mūsų išties neįgalūs? (132)

Rūdninkų knygyno įkūrėjas Deimantas Vainilka – trijų vaikų tėvas: iš pirmosios santuokos...

Idėjos iš „Airbnb“, kurios pavers namus ne tik tvarkingais, bet ir stilingais (1)

Ar tai būtų ištaiginga pilis kur nors Bretanėje ar viengungio būstas Paryžiaus centre –...

Violeta Urmanavičiūtė-Urmana – kaip mergaitė iš Marijampolės tapo pasaulinio garso primadona (1)

Gal suvalkietiškas užsispyrimas, gal šeimos suformuotos vertybės jai neleidžia mesti iki galo...

1006 km lenktynėse Palangoje – pirmi incidentai: problemos „Porsche Cayman“ automobiliui (17)

Šeštadienį 12 valandą Palangoje duotas startas didžiausiam lenktynių festivaliui Rytų Europoje...

Filmai, kuriuos žiūrėdami mirė žmonės: gyvybę nusinešė ne tik išgąstis (1)

„Šitas filmas mirtinai mane išgąsdino!“ Turbūt ne kartą esate ištarę tokią ar panašią...

Grynųjų pinigų atsisakiusio kavinių tinklo direktorius žengti atgal nežada (146)

Jau daugiau nei mėnesį dešimtyje „ Huracan Coffee “ kavinių tinklo prekybos vietų klientai...