aA
Mano gyvenimas tekėjo ramia, gražia vaga. Baigusi mokslus dirbau, tačiau vis aplankydavo vienatvė, širdyje labai norėjau mylėti ir būti mylima. Visada buvau skeptiškai nusiteikusi dėl pažinčių internetu, tačiau vieną dieną sugalvojau užsiregistruoti viename pažinčių puslapyje.
© Shutterstock nuotr.

Sulaukiau daug įvairiausių laiškų, tačiau visi jie kažkodėl netraukė atsakyti, tik gavus laišką nuo vieno vaikino, pajutau kažką šilto, jis atrodė paprastas žmogus. Po kelių žinučių apsikeitėm telefono numeriais, po kelių dienų susitikom.

Jau per pirmąjį pasimatymą pajutau tokį gerą, ramų jausmą. Abu vienas kitam patikome. Jis – 3 metai vyresnis už mane, norėjome rimtos draugystės. Su saule prisimenu tas dienas...

Jis žiūrėjo į mane rimtai, o aš į jį taip pat. Pirmas mane pristatė savo šeimai, giminaičiams, paskui aš jį saviems. Mes buvom abu laimingi. Tik kartais pasitaikydavo pykčių dėl menkniekių, nesusipratimo, nesusikalbėjimo. Skaudindavo, tai, kad po pykčio jis pasakydavo, jog viskas baigta, o kitą rytą pats paskambindavo lyg niekur nieko.

Kaltindavau dėl to nuovargį, jo sunkų darbą, kadangi aš laiko laisvo turėdavau daugiau... Bet vieną vakarą nutiko kažkokia nelaimė, mes buvom pas jį, abu po darbų prisnūdom valandai ir jis nubudo kažkoks kitos nuotaikos. Aš kaltinu save, todėl, kad nedaviau jam ramybės ilsėtis vis lindau pasikalbėti, pasibučiuoti. Jis paklausė, ko aš prikibau ir nuėjo atskirai miegoti. Aš į tokius dalykus reaguoju labai jautriai, tad apsiverkiau, ėjau paskui jį. Tada prasidėjo pykčiai, apsistumdymai.

Tada supykęs jis nuėjo miegot, man liepė neiti artyn durų. Visą naktį praverkiau, turiu aukštą kraujospūdį, jis sukilo, jaučiausi blogai, prašiau padėti, bet jokios pagalbos nesulaukiau.

Ryte išsiskyrėm, pasakė dingti, viskas baigta, nemėginti rašyti ar skambinti ir dar daug skaudžių žodžių. Savaitę visai nebendravom, tada po truputį vėl pradėjom bendrauti. Bet viena diena būdavo tokia, kad pats paskambina, o kitą, kai paskambinu jau aš, liepia dingti pasako, kad užknisau.

Pas jį buvo likę keli mano daiktai, po mėnesio jis pasikvietė juos pasiimti. Aš nuvykau, viskas buvo lyg gerai, kol aš nepradėjau prašyti pasikalbėti apie mus, tada pasakė, kad turėjo mintį taikytis, bet aš viską sugadinau, nes vėl puoliau klausti, prašyti pasikalbėti. Vėl susipykom, išvažiavau namo grįžusi skambinau, norėjau, kad išklausytų, tačiau išgirdau tik keiksmažodžius ir siuntimus toli.

O aš tik tada išdrįsau pasakyti, jog jaučiu, kad laukiuosi, kadangi norėjau prasitarti būnant pas jį, bet nebuvo progos. Tada prasidėjo dar blogiau... Nuėjau pas gydytoją įsitikinti, laiko dar labai mažai, mano būklė bloga, teigia, kad 70 proc. gresia savaiminis persileidimas. Sako, kad būtina ramybė, gulėjimas, jokio jaudulio ir kt. Puoliau skambinti jam, jis sakė neknisti proto, tada prašiau eiti kartu, jis sakė niekur neis. Aš maldavau, prašiau padėti, o jis vis baisesnius žodžius atgal.

Pasakė, kad nenori manęs matyti akyse ir to vaiko nenori ir nenorės. Patarė darytis abortą, pažadėjo viską padengti. Tačiau eiti kartu, susitikti, pasikalbėti nenori, o aš vis prašau...

Aš darytis aborto nenoriu. Nežinau, kas pasidarė žmogui, kuriam šeima, ištikimybė, jo žodžiais, buvo gyvenimo pamatas, gi mes galėtume gražiai gyventi, nes neįvyko jokių tragedijų, tik kažkokie nervai iš nieko. Nors pats teigė, kad buvo gera kartu.

Dabar aš beprotiškai kenčiu, niekas nieko nežino, bijau... Prisižadu jam duoti ramybę ir vėl paskambinu verkdama ir pykdama, ir gražiai kalbėdama. Atrodo bandau visaip... Aš nežinau, kas tarp mūsų pasidarė, kaip viską išspręsti, kaip elgtis ir gyventi toliau. Man blogai iš visų pusių... Aš nepykstu ant jo, myliu jį...

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Po šeštą parą alinančio košmaro Alytuje – naujausios žinios: kai kur tarša viršyta 10 kartų (69)

„Tie momentiniai dalykai tikrai kelia nerimą. Dėl Miklusėnų man labai neramu, darome viską, ką...

Įpyko dėl mokesčio perkant už mažiau nei 20 eurų: Lietuvos įstatymai leidžia tokį taikyti (88)

Užsakymo paruošimo mokestis , – štai su tokiu dar iki šiol nematytu mokesčiu apsipirkusi el....

Kėdainietė tikina nuo vilko apsigynusi lenta: žiūrėjau jam tiesiai į akis (45)

Kėdainių rajono gyventojai jau kuri laiką negali ramiai gyventi dėl vis labiau įžūlėjančių...

Prabilo ir Kauno „Žalgirio“ ultros: tai garbės mums nedaro (64)

Sekmadienį po LKL lyderių kovos ne ką mažiau dėmesio, nei pačios rungtynės ir įvykiai ant...

Paskutinės valandos: ar Sabonis liks Indianoje bei kodėl „Pacers“ ir lietuvio derybos įstrigo? laida „Iš viršaus“ (1)

Kodėl pirmadienio vakaras gali tapti lemtingu Domantui Saboniui ir Indianos „Pacers“ klubui?...

Gauta Seimo teisininkų išvada: ar galima balsuoti dėl Pranckiečio pateikiame pilną išvados tekstą  (314)

Seimo valdybos atstovų paprašyta Teisės departamento išvada dėl pakartotinio balsavimo dėl Seimo...

Ši prancūzė – tikra mūsų laikų stiliaus ikona, iš kurios yra, ko pasimokyti (6)

Nuo 2010 m. savo mados tinklaraštį „Over the Rainbow“ rašanti prancūzų ir britų kilmės...

Dezertyravęs KASP kapitonas išsigando, kad pakenks Lietuvai, bet – ir vėl dezertyravo (62)

Dėl dezertyravimo ir savavališko pasišalinimo iš tarnybos baudžiamojon atsakomybėn patrauktas...

Kardiologas kreipiasi į sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis: turite laikytis 10 pagrindinių taisyklių (11)

Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka labiausiai paplitusios, pažeidžiančios vis jaunesnio...

Įsimintiniausia IX forto istorija: kraupaus likimo išsigandę kaliniai pabėgo išgręžę 314 skylučių (5)

Sakoma, kad požeminis Kaunas – paslaptingas miesto pasaulis. Legendos kalba, kad šiuose...