Kaip rašoma thesun.co.uk, Andy ir Bree išvykos metu sugalvojo užsukti į degalinę ir pasimėgauti pikantišku seksu. Deja, Andy erotinė fantazija greitai virto košmaru ir penio lūžiu.

Televizijos TLC laidoje „Sex Sent Me to ER“ („Per seksą atsidūriau traumatologiniame skyriuje“) jis pasakojo: „Pažvelgęs žemyn, pamačiau, kad penis ištino ir pasidarė dilbio dydžio. Iš jo tekėjo kraujas ir niekaip nesiliovė. Dešimtbalėje skalėje skausmas prilygo 10-iai balų.“

Bree pridūrė: „Pajutau kaltę, [nežinojau], ar ji dar kada galės užsiimti seksu.“

Norėdama išgelbėti savo vaikiną, Bree 45-ias minutes važiavo iki artimiausios ligoninės. Atvykus paaiškėjo nelinksma žinia. Gydytojas paaiškino, kad tai – penio lūžis. Jam sutrūko dešinėje pusėje varpos akytkūnius dengianti plėvelė (lot. tunica albuginea).

Problemos dėl penio

„Išgirdus diagnozę, man širdis nusirito į kulnus, galvojau, kaip mane išgydys“, – teigė Andy.

Vyriškiui atliko operaciją, kurios metu teko sulaužyti antrąją varpos akytkūnius dengiančios plėvelės pusę.

Andy teigimu, „baisiau už penio lūžį yra tik žinia, kad teks dar kartą sulaužyti penį“.

Daktaras Michaelas Guirguisas paaiškino – būtina sulaužyti ir antrą penio pusę, antraip erekcijos metu penis nebebus tiesus – jis bus išlinkęs, o šito dauguma vyrų tikrai nenorėtų“.

Laimė, Andy operacija buvo sėkminga. Po jos jam mėnesį laiko nurodė susilaikyti nuo sekso, kad penis sugytų.

Andy teko išgirsti sukrėtusią žinią – kai sugis, penis bus šiek tiek trumpesnis, nei anksčiau.

Vyriškis teigė: „Joks vyras nenorėtų išgirsti, kad gydytojas sutrumpino jo vyriškumą.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt