aA
Moterys dažnai susimąsto, kodėl gi mylimasis nesiperša? Juk ji viską dėl jo daro: ir myli beprotiškai, ir rūpinasi, ir priima tokiu, koks jis yra, ir niekada nepyksta, jei nueina pasėdėti su draugais, ir skaniai maitina, ir lovoje – nepasotinama tigrė, o jis vis nesiperša.
© Shutterstock

O viskas dėl to, kad vyrai ne visada veda tą, kuri viską jam daro ir duoda, tikina psichologė Viktorija Kirsta. Taip, jis gali būti neregėtai dėkingas ir netgi mylėti, bet vis tiek neskuba. O štai moteriai, kuri padaro jį geresniu ir kuri pažadina jame norą pačiam rūpintis ir saugoti ją – šiai moteriai jis pasipirš net negalvodamas.

Jei vyras jaučia, kad norisi šią moterį saugoti, globoti, rūpintis ir tiesiog padaryti, kad ji būtų laiminga – jam tai akivaizdus ženklas, kad pagaliau surado, ko taip ilgai ieškojo. Ir dėl to jis ją veda, kad moteris niekur nuo jo nebepradingtų. Kaip matote, kalba eina visai ne apie tai, kiek visko padarysite savo vyriškiui ir kaip smarkiai stengsitės jam įtikti.

Vyras išties įsimyli ir pasiūlo tapti žmona bei savo vaikų motina tik sutikęs tą moterį, kuri būtent jame pažadina troškimą nuveikti kuo daugiau jos labui. Ir kuo daugiau visko daro, kuo daugiau savo meilės ir rūpestingumo jai dovanoja, jausdamas, savaime aišku, ir jos analogišką reakciją bei dėkingumą, tuo labiau ir stipriau vyras įsimyli.

Kitaip sakant, visiškai nesvarbu, ar mokate nuostabiai gaminti, myluoti jį lovoje ir rūpintis kaip didžiausiu lobiu. Svarbu visai kas kita – ar mokate priimti būtent jo meilę jums? Ar mokate pažadinti jame tuos geriausius bruožus, apie kuriuos jis iki šiol galbūt net pats nieko neįtarė, kol jūsų nesutiko – švelnumą, rūpestingumą, dosnumą, norą padėti ir apginti?

Kad vyrui kiltų noras jus vesti, jis turi pajausti, kad būtent greta jūsų pabunda visi tie bruožai, kad būtent šalia jūsų jis tampa geresnis. Ir patikėkite, vyrai išties tai pastebi ir jiems tai labai svarbu. Juk jeigu anksčiau jam niekad nešaudavo mintis kam nors „nuskinti žvaigždę nuo dangaus“, o jums pasirodžius staiga toks noras kilo, tai jam tai išties labai daug reiškia.

Dėl to išmokite iš pradžių priimti vyro meilę, o jau paskui dovanokite saviškę. Ir nereikia jam pastoviai kartoti: „Nereikėjo tau to daryti, pati būčiau susitvarkiusi“, nes taip ir teks visą likusį gyvenimą pačiai tvarkytis. O juk vyras nori atlikti jūsų labui žygdarbį, pasijausti jūsų herojumi, būtent tuo princu ant balto žirgo, kurio taip ilgai laukėte. Tai suteikite jam tą galimybę.

Suteikite galimybę pajausti, kad priimate jo rūpestingumą, meilę ir pagalbą. Pajausti, kad jis jums reikalingas – štai tada jis supras, kaip stipriai jūs jam reikalinga. Juk tik greta jūsų jis gali pilnai atsiskleisti.

Ir jeigu jūsų santykiai plėtosis būtent pagal tokį scenarijų – kur bus vietos vyro žygdarbiams, kur jis galės jumis rūpintis, kur jūs priimsite tai su meile ir dėkingumu – štai tada šansų, jog santykiai baigsis santuoka žymiai padaugės. O svarbiausia – abu tokiuose santykiuose būsite išties laimingi. Sėkmės!

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(45 žmonės įvertino)
3.3333

Top naujienos

Jaunos profsąjungos atstovas: mitas, kad darbuotojų išnaudojimas dingo (96)

Darbuotojų išnaudojimas niekur nedingo ir nedings, sako Gegužės 1-osios profesinės sąjungos...

Sugriuvusi karjera: į pataisos namus prasmukti bandžiusiam advokatui dirbti uždrausta jau 9 mėnesius

Kaip advokatas į Vilniaus pataisos namus neleistinus daiktus nešęs Artūras Šukevičius ,...

Pirštu bedė į silpnąją Lietuvos vietą: vis dar gerokai atsiliekame nuo Europos lyderių (1)

Europos tvaraus verslo federacija paskelbė 2019 metų Europos žiedinės ekonomikos apžvalgą ir...

Milijonai kasmet miršta dėl netinkamos mitybos: mokslininkai pirštu duria į vieną produktų grupę (2)

Neseniai atlikto mokslinio tyrimo išvados leidžia teigti, kad nepakankamas vaisių ir daržovių...

Mokslų daktarė įvertino pomidorus: juos valgant būtina laikytis vienos svarbios taisyklės (143)

Pomidorai karaliauja lietuvių šiltnamiuose. Tačiau, ar žinojote, kad pomidorų gimtinė yra Andai...

Karolina Meschino persidažė ir nusikirpo plaukus: gatvėje nebeatpažįsta nei gerbėjai, nei draugai (77)

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino jau seniai iš aplinkinių išsiskiria ryškiu...

Kleiza užstoja „be keturių mėnesių NBA čempioną“ Joną: ne Gasolis lėmė Toronto triumfą laida „Iš viršaus“ (50)

Jonas Valančiūnas savo karjerą Toronto „Raptors“ gretose baigė pergale Ouklande prieš...

Orai: paskutinė proga pasidžiaugti šiluma – ateina permainos (18)

Antradienį Lietuvą pasiekė anticiklonas, atslinkęs iš pietvakarių. Po gaivesnio laikotarpio jis...

Kardiologas turi patarimų kovojantiems su aukštu kraujospūdžiu: kai kuriuos produktus turite pamiršti (91)

Jeigu iš savo maisto raciono išbrauktume kelis produktus, o savo kasdienį gyvenimą praturtintume...