Trimetė kanadietė Hana niekada nebuvo girdėjusi žodžio arena, tačiau labai norėjo, kad jos sūnus nusivestų ją į ledo ritulio rungtynes. Hanos tėtis nesuprato, kada jos sūnus tai darė. Tačiau ji paaiškino: „Juk žinai, tėveli, kai buvau pagyvenusi ponia.“
© Shutterstock nuotr.

Hana – viena iš medicinos mokslų daktaro Jimo B. Tuckerio knygos herojų, kurie papasakojo apie savo ankstesnį gyvenimą. Reinkarnacijos galimybes tyrinėjantis mokslininkas vaikų pasakojimus aprašė knygoje „Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos“.

Apie 3-etę Haną, kuri ankstesniame gyvenime buvo pagyvenusi ponia
© Asmeninio albumo nuotr.

DELFI pateikia ištraukas iš leidyklos „Eugrimas“ išleistos The New York Times bestseleriu tapusios knygos „Sugrįžimas į gyvenimą“.

Vienas kanadietis man parašė apie savo dukterį. Jis paaiškino nuo pat ankstyvos vaikystės visai nesidomintis ledo rituliu. Tai esą labai nuvylė jo tėvą, kuris buvo aistringas ledo ritulio gerbėjas, troškęs perduoti šią aistrą sūnui. Dėl šio nesutarimo sūnus taip niekada ir nepatyrė tikros tėvo meilės ir jie niekada nesuartėjo.

Suaugęs šis kanadietis tiesiog negalėjo pakęsti ledo ritulio, nes laikė jį daugelio gyvenime patirtų nuoskaudų priežastimi. Sutikęs savo būsimą žmoną, jis pasakė, kad jų santykiai būsią puikūs, jeigu tik ji niekada nekalbėsianti apie ledo ritulį ir nežiūrėsianti jo per televizorių.

Kai jie susituokė, jiems gimė duktė, kurią pavadino Hana. Abu tėvai buvo perdėm rūpestingi, ir kadangi jų darbo grafikai buvo skirtingi – žmona dirbdavo dienomis, o jos vyras turėjo nuosavą verslą ir dirbdavo naktimis – jie niekada neturėjo auklės iki Hanai sukako devyneri, kai ją prižiūrėti ėmėsi senelė.

Kaip ir jos tėvai, mergaitė niekada nedegė susidomėjimu ledo rituliu iki pokalbio, kuris įvyko, kai jai buvo treji. Tądien ji paklausė tėvo, kodėl pas juos daugiau neužeina jos sūnus ir nenusiveda jos į ledo ritulio rungtynes. Tėvas nesuprato, kada jos sūnus tai darė, ir ji paaiškino: „Juk žinai, tėveli, kai buvau pagyvenusi ponia.“

Apie porą mėnesių ji nesiliovė klausinėjusi apie savo sūnų ir atrodė nusiminusi, kad jis neužsuka jos aplankyti. Hana atskleidė daugiau smulkmenų apie savo sūnų. Mergaitė pasakė buvusi liesa ir turėjusi garbanotus rudus plaukus.

Nors Hanos tėvai buvo vegetarai ir niekada nenešiojo odinių drabužių, mergaitė nuolat pasakodavo, kad jos sūnus dėvėdavo odinį lietpaltį, kuris, sprendžiant iš to, kaip ji rodydavo į savo tėvą, turėjęs siekti kelius. Ji teigė sūnų vairavus baltą automobilį, kuris buvo šiek tiek aprūdijęs.

Taip pat dažnai ištardavo žodį „arena“, kuris keldavo jos tėvui nuostabą, nes Hana niekada nebuvo apsilankiusi jokioje arenoje ir jis buvo įsitikinęs, kad niekas niekada iš artimų jai žmonių nebuvo kalbėjęs apie jokią areną.

Vėliau mergaitė liovėsi kalbėjusi apie savo sūnų ir ledo ritulio rungtynes. Kai po kelių mėnesių tėvas vėl pamėgino apie tai su ja pasišnekėti, atrodė, kad ji nieko apie šiuos dalykus neprisimena.

Nors šiuo atveju neįmanoma patvirtinti vaiko teiginių, man jie atrodo ganėtinai nuostabūs. Kas galėtų priversti trejų metų vaiką, ypač tokį, kurio šeimoje niekas nesidomi ledo rituliu, įsivaizduoti esant pagyvenusia moterimi, trokštančia, kad jos sūnus nusivestų ją į ledo ritulio rungtynes?

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Vieta, kuri privers pakeisti nuomonę apie Palangą ir pasijusti visiškai kitaip

Palangoje , J. Basanavičiaus gatvėje, vietoj gyventojams galvos skausmą kėlusių karuselių tuos...

Užkalnis liko alkanas (26)

Vienas dalykas, kurio Lietuvai (ir Europai) reikia mokytis iš Amerikos, tai didelės porcijos...

Duris į NBA užkulisius pravėręs Motiejūnas: „Rockets“ šiemet žengė didelį žingsnį atgal (25)

Penki sezonai, 248 rungtynės ir 1826 pelnyti taškai. Tokiais pasiekimais per savo NBA karjerą...

Agnė Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų: krikštatėviu tapo Kęstas Rimdžius (15)

Šiandien, liepos 22 d., stilistei Agnei Jagelavičiūtei ir jos vyrui, verslininkui Mantui Volkui...

Rusų žurnalistas: dideliame regione Europoje – Putino pralaimėjimas (125)

Rusija pralaimėjo kovą dėl įtakingumo Balkanuose – devynios iš 12 valstybių (ir Kosovas ,...

Neįtikėtinas įžūlumas Vilniuje: apiplėšta gyvūnų prieglauda, išvaikyti gyvūnai

Feisbuke išplito neįtikėtina istorija. Savaitgalį Vilniuje buvo apiplėšta gyvūnų...

Vieno emigranto istorija, arba kai visi keliai veda į Lietuvą (92)

Emigrantai pagaliau grįžta namo ir ne tuščiomis rankomis – užsienyje įgytos patirtys ir...

Varėnos rajone aidėjo šūviai: vyriškis kėsinosi į brolio ir jo žmonos gyvybes (15)

Policijos departamentas informavo, kad Varėnos rajone aidėjo šūviai . Vyriškis kelis kartus...

Reforma renka iš tėvų vaikus (259)

Pertvarkius vaiko teisių apsaugos sistemą Lietuvoje, per reformos pirmąsias dešimt dienų iš...

Lietuvių kilmės politikas Kolumbijos Kongrese kolegas auklėjo apnuogindamas užpakalį (7)

Lietuvių kilmės garsus Kolumbijos politikas Antanas Mockus penktadienį Kongrese kolegas paauklėti...