Niekas neginčija, kad gražiai odai įtakos turi subalansuota mityba, kasdienė priežiūra, pasivaikščiojimas gryname ore. Tačiau ne ką mažiau vertingi ir specialūs masažai bei pratimai.

Treniruojant veido raumenis geriau aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės geriau pasisavina reikiamą maitinamųjų medžiagų kiekį. Oda įgyja stangrumo, skaistumo, jauniau atrodo. Masažas teigiamai veikia limfos tekėjimą, geriau pasišalina toksinai ir apsivalo ląstelės.

Nenorėsiu ir nesensiu!

Veido masažai gali sulėtinti veido odos senėjimą, kuris savo ruožtu kartais net gali turėti įtakos veido raumenų atrofijai. Paprastomis, natūraliomis priemonėmis įmanoma sulėtinti pirmalaikius veido odos senėjimo procesus ir iš dalies atkurti odą, kuriai buvo pakenkta.

Šie masažai reikalingi ir jaunai odai, kuri dar geba pati atsinaujinti. Masažas pagerina kraujotaką, suteikia veidui skaistumo.

Masažo tikslas nėra lenktynės su biologiniu laikrodžiu, neįmanoma pašalinti visų veido raukšlių. Tačiau odos būklė gerokai pagerėja. Juk viena - nuolankiai susitaikyti su odos senėjimu. Ir visai kas kita - stengtis šį procesą sulėtinti.

Kosmetikos priemonių efektas mažinant gilias raukšles akivaizdus tik tam tikrą laiką, o iš tiesų gerų odos priežiūros rezultatų galime tikėtis ne tik naudodamos kremus, bet ir atlikdamos veido masažą.

Be to, masažas atpalaiduoja, suteikia malonių pojūčių, gerina savijautą.

Kaip masažuoti?

Lengvu masažu mes lepiname veido odą ir raumenis, masažas atliekamas švelniais pirštų galiukų prisilietimais naudojant veidui skirtą kremą arba aliejų.

Masažuojant oda maitinamuosius kremus geriau pasisavina, jie prasiskverbia giliau ir veikia efektyviau. Oda po tokio masažo bus švelniai rausva ir švelni. Masažas ne tik stimuliuoja kraujotaką, bet ir gerina odos maitinimą, valymą, atpalaiduoja veido raumenis, pašalinama įtampa.