Dvyniai

Nuo gimimo Dvyniai jaučia trauką viskam, kas nauja, įskaitant naujas žinias. Paprastai jie turi kelis mokslo įstaigų baigimo diplomus, greitai suvokia ir įsisavina bet kokią informaciją, tačiau ne visada sugeba viską sudėlioti į lentynėles. Taigi jų galvose dažnai tvyro tikras chaosas (beje, toks pat kaip ir namuose). Dvyniai greitai reaguoja į gyvenimo permainas, lengvai mokosi, praktiškai mąsto, su jais malonu ir įdomu bendrauti. Jie moka tiksliai išreikšti savo ketinimus ir gerai supranta kitų žmonių sunkumus bei išgyvenimus. Jų intelekto koeficientas visuomet būna aukštas.
Bet kurioje kompanijoje Vandeniai gali sužibėti savo protu. Jie pasižymi pastovumu, yra linkę užsispirti ir turi aukštą intelektą. Šio ženklo atstovai dažnai atrodo drovūs ir santūrūs, tačiau už to slepiasi daugybė žinių ir gabumų. Vandeniai nuo gimimo turi aukštą intelekto koeficientą, tačiau jis pasireiškia ne visada. Jeigu šio ženklo atstovai nusprendžia kilti karjeros laiptais, tuomet jų protiniai gebėjimai suaktyvėja ir padeda siekti užsibrėžto tikslo. Tačiau Vandeniai nemėgsta daug dirbti, todėl dažnai bando kažką racionalizuoti ar optimizuoti, kad išvengtų papildomų pastangų.

Ožiaragis
Žmonės, gimę po Ožiaragio žvaigždynu, pasižymi stipria valia. Jie lengvai prisiima atsakomybę įvairiose situacijose ir moka pateisinti savo veiksmus. Ožiaragiai dažnai būna išmintingi ne pagal savo metus, todėl aplinkiniai mėgsta kreiptis į juos patarimo ir paramos. Šio ženklo atstovams būdingas subalansuotas charakteris ir turtinga gyvenimo patirtis. Jie taip pat moka išsikelti sau tikslus ir jų siekti. Be to, Ožiaragiai išsiskiria pragmatiškumu – jeigu juos sudomina kokia nors tema, jie susirenka apie ją kuo daugiau informacijos. Po šiuo ženklu gimę žmonės sėkmingai naudoja savo žinias bei patirtį profesiniam tobulėjimui. Žinoma, kad jiems būdingas aukštas intelekto koeficientas.

Skorpionas
Gimusieji po Skorpiono ženklu žino, kad turi aukštą intelektą, ir juo didžiuojasi. Bendraudami su artimaisiais ir kolegomis jie mėgsta įrodinėti savo išmanymą ir teisumą, todėl vieni jais žavisi, o kiti laiko juos įžūliais. Skorpionams reikėtų išmokti suprasti, kada verta demonstruoti savo protinius sugebėjimus, o kada reikėtų kukliai patylėti. Šio Zodiako ženklo atstovai taip pat moka mokytis, yra darbštūs ir yra vertinami savo profesinėje veikloje.

Tai pats uoliausias (įskaitant mokslus) Zodiako ženklas. Liūtai nuolat abejoja ir ieško patvirtinimo savo žodžiams, todėl sukaupia daug žinių ir tuo išsiskiria tarp aplinkinių. Šio ženklo atstovams labai svarbu atsidurti dėmesio centre – jiems būdingas pasitikėjimas savimi bei kryptingumas, ir jie naudojasi šiomis savybėmis bet kokia proga. Dažniau nei kiti ženklai Liūtai padaro svarbių atradimų – šio ženklo atstovai dažnai tampa savo laikmečio pažangos varikliais. Turėdami enciklopedinių žinių, jie noriai jomis dalijasi, jei tik pokalbio tema jiems yra įdomi. Paprastai Liūtai turi pomėgių, ir ne vieną, o tai kelia jų intelekto lygį ir paverčia juos įdomiais pašnekovais.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (51)