Ar vyras ir moteris tinka vienas kitam galima išsiaiškinti ne tik pagal jų Zodiako ženklus, gimimo datas, bet ir rankų pirštus bei delnų linijas.
© Fotolia nuotr.

Pasitelkus chiromantiją, jūs sužinosite ne tik savo, bet ir priešingos lyties atstovų charakterio savybes, jų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Taip pat ar dera tarpusavyje jųdviejų seksualinis bei psichoemocinis temperamentas, galų gale, ir pagal jūsų abiejų interesus bei gyvenimo vertybes.

Ir štai jums viskas kaip ant delno... Beliks priimti apgalvotą ir teisingą sprendimą.

Ištyrinėjus rankas, galima išsiaiškinti ir poros seksualinį suderinamumą

Taigi, pažvelgus į abiejų parnerių delnų linijas galima sužinoti, ar jiedu tinka vienas kitam, harmoningai dera vienas prie kito, ar priešingai – juos lydės vien nesutarimai, barniai ir konfliktai. Anot žinomo chiromanto Sergejaus Serebriakovo, tyrinėjant ir lyginant poros rankų formas, delnų linijas, kalvas ir kauburius, galima atrasti bendrus dviejų asmenybių gyvenimo kelius. Taip pat sužinoti, ar jų tarpusavio santykiai bus stabilūs, nuoseklūs. Kuo jie skiriasi arba papildo vienas kitą. Be to, atidžiai ištyrinėjus rankas, galima išsiaiškinti ir jų seksualinį suderinamumą, pomėgį flirtuoti. Galų gale, tai padės suprasti, kokios tos poros ateities perspektyvos.

Nuo neatmenamų laikų buvo labai svarbu išsiaiškinti dviejų skirtingų lyčių suderinamumą, kadangi visi žmonės – individualūs. Be to, kiekvienas buvo auklėjamas skirtingoje socialinėje aplinkoje, dažno žmogaus skirtingas požiūris ir į tradicijas bei šeimos vertybes. Kiekvieno savas vidinis dvasinis pasaulis, savi prioritetai ir savi reikalavimai partneriui. O tai, žinia, ne visada sutampa. Tiksliau, riba tarp suderamumo ir nesuderamumo labai plona ir trapi.

„Žmonės neretai kreipiasi į chiromantus pagalbos tik žlugus santykiams. Užtat įgiję neigiamos patirties, jie jau mokosi iš savo padarytų klaidų, gali paaiškinti, kodėl netiko vienas kitam ir tuo pačiu stengiasi nebeužlipti ant to paties grėblio“, – sakė chiromantas S. Serebriakovas.

Bet niekada nepamirškite svarbiausio: ar judu tinkate vienas kitam galima pajausti vidumi, širdimi, kuri niekada nemeluoja. Galų gale pajusite trauką, giminingą ir artimą jums sielą.

Suprantama, nėra universalių priemonių siekiant harmonijos žmonių tarpusavio santykiuose. Bet vis dėlto pasitelkus ir chiromantijos mokslą galima atrasi ne vieną šeimos santarvės viziją, padedančią nustatyti jums tinkantį žmogų ir suteikiančią galimybę sužinoti, kuris iš jųdviejų bus lyderis šeimoje, o kuris – „po padu“.

Pirmas įspėjantis ženklas dėl santykių perspektyvos

„Dabar mes apžvelgsime žmonių tipiškus rankų skirtumus, kuriems iki šiol galbūt neskyrėte reikiamo dėmesio. Juk kasdien daugybė žmonių paspaudžia vienas kitam ranką, bet ne visi žino, kad tuo momentu taip pat galima gauti ir daug informacijos apie tą žmogų. Ko gero, kiekvienam teko patirti, jei žmogus patinka, mielai liečia ir jo rankas. Tai reiškia, kad jūsų ir to žmogaus energija sutampa. Išvada labai paprasta: galima tikėtis harmonijos tarpusavio santykiuose“, – aiškino chiromantas.

Tačiau, anot jo, jei norisi kuo greičiau atitraukti savo ranką iš nuolat sudrėkusių ar net šlapių nuo prakaito (bet ne jaudulio) priešingos lyties atstovo delnų, kažin, ar pavyks su tokiu žmogumi koja kojon žengti per gyvenimą. Juo labiau susikibus už rankų. Tai pirmas įspėjantis ženklas dėl santykių perspektyvos: jei pradžioje ir klostysis sėkmingai, jie pasmerkti žlugti. Akivaizdu, judu ne pora.

Taigi, jei priešingos lyties atstovo rankos jums energetiškai tinka, pereikite prie kito etapo – palyginkite savo rankas su partnerio rankomis ir netrukus išsiaiškinsite, ar verta su juo užmegzti rimtus santykius. O jei jie tokie jau yra, ko galima tikėtis iš jų.

Chiromanto tvirtinimu, pirmiausiai reikia palyginti partnerių rankas pagal jų pirštų kaulų lankstumą, kadangi nuo to priklauso žmogaus charakterio lankstumas. Kitaip tariant, jo sugebėjimas prisiderinti, prisitaikyti, mokėjimas išklausyti, suprasti partnerį. Taip pat noras ieškoti kompromisų, išeities spendžiant sudėtingus tarpusavio klausimus ir problemas. Galų gale plastiški pirštai parodo, kad žmogus linkęs įsiklausyti ir į kito nuomonę ar palaikyti kažkurią jo poziciją. O tai – vieni iš svarbiausių veiksnių poros tarpusavio santykiuose.

Visada būsite minkšto, bet storo delno savininko šešėlyje

„Beje, chiromantijoje tuos pačius dalykus nusako, jei jūsų pirštų sąnariai yra pakankamai lankstūs. Mat nuo to priklauso nervinė įtampa, stresai bei smegenų veikla“, – patikino S. Serebriakovas.

Anot jo, žmonės, turintys lanksčius pirštus, labai greitai prisitaiko prie naujų ir neįprastų situacijų ar aplinkybių nei tie, kurių rankų pirštai nejudrūs, tarsi sustingę ir surambėję.

Tuo tarpu žmonės, kurių stambūs ir tvirti rankos pirštų kaulai – nepajudinami savo įsitikinimuose.

Be to, būtinai atkreipkite dėmesį į žmogų, kurio rankų pirštų sąnariai neproporcingai dideli, stambūs, akivaizdžiai išsikišę iš pirštų. Tai – ženklas, kad žmogus linkęs menkinti, niekinti, spausti kitus žmones. O suglebę pirštai byloja, kad jų turėtojas siekia patogaus ir materialiai sotaus gyvenimo kitų žmonių sąskaita arba lipdamas per kitų galvas. Be to, tai nurodo, kad tas žmogus linkęs į apatiją, vangumą ir tingumą.

Užtat norint išsiaiškinti, ar jums rūpimas žmogus yra principingas, teisingas, sąžiningas ir atkaklus, galima sužinoti pačiupinėjus jo delnus. Tai yra, jei jo delnas minkštas, bet gana storas, tai – signalas, kad jis gros pirmuoju smuiku visur ir visada.

Tai reiškia, kad plokščių ir silpnų delnų turėtojai niekada nebus sėkminga pora su storų ir mėsingų delnų savininkais. Mat pirmiesiems nuolat stigs jausmingumo, aistros, o pastariesiems priešingai – jų seksualumas, aistra ir geismas liejasi per kraštus.

„Tvirtų, raumeningų rankų ir storų pirštų turėtojai išsiskiria iš kitų savo užsispyrimu, tačiau jiems trūksta lankstumo bendraujant ir priimant sprendimus. Tiksliau, gana svarbius reikalus sugadina savo storžieviškumu ir tiesmukiškumu. Tačiau tokie žmonės gana gerai jaučiasi su partneriu, kurio sausos rankos ir lankstūs pirštai.

Jei žmogaus akivaizdžiai minkštas delnas, kurį paspaudus, pavyzdžiui, susigniaužia kaip kempinė, tarsi būtų be kaulų – tai prieš jus „aukščiausios kategorijos“ tinginys. Kuris labiau primena televizoriaus pultelį: visada voliojasi kažkur greta, tik jokios naudos iš jo“, – nevyniodamas žodžių į vatą kalbėjo chiromantas.

Nevienodos galvos linijos nurodo ir partnerių skirtingą požiūrį į gyvenimą

S. Serebriakovo manymu, yra nemažai būdų, norint išsiaiškinti, kaip pora dera pagal delnų linijas. Pavyzdžiui, palyginus abiejų partnerių galvos linijas delnuose, pagrindinis jų rodiklis – išlinkimo kampas. Jei abu turi panašiai išlenktas galvos linijas, arba priešingai – abiejų tiesios galvos linijos, be jokios abejonės, jie labiau tiks vienas kitam, nei tada, jei vieno bus išlinkusi ar iškreivojusi galvos linija, o kito – tiesi.
[Galvos linija] Galvos linija

„Nevienodos galvos linijos nurodo ir tų žmonių skirtingą požiūrį į gyvenimą. Be to, kurio galvos linija tiesi – įrodo, kad tai – praktiškas, žemiškas ir racionalus žmogus, kuris nelieka abejingas ir kitų bėdoms ar nelaimėms.

O kurio galvos linija – kreiva ar išsišakojusi, vadinasi, labiau sutelkia dėmesį į savo išvaizdą, kūną, sveikatą. Ir jam mažiausiai rūpi aplinkinių problemos“, – aiškino delnų linijos reikšmes Sergejus.

Užtat prieš pradedant lyginti gyvenimo linijas būtinai reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip jos susiformavo. Kitaip tariant, vienų žmonių ši linija vos vos matyti.

„Žmogus, kurio prastai suformuota, neryški gyvenimo linija ir kiek suapvalėjusi baigiasi ties Veneros kalva, tikrai nebus pora žmogui, turinčiam tiesią ir ryškią gyvenimo liniją. Taip yra todėl, kad vienas iš jų yra labai aktyvus, kupinas energijos, nenustygstantis vietoje, o kitas priešingai – teikia pirmenybę ramiam gyvenimui“, – sakė chiromantas.

Abiejų partnerių širdies linijos eina tolygiai, abi vienodo ilgio ir baigiasi ties ta pačia delno vieta, akivaizdu, kad jiedu – pora, o jų sąjunga bus sėkminga ir ilgalaikė. O jei vieno iš partnerių širdies linija primena grandinėlę, tai reiškia, kad jis išgyveno daugybę nusivylimų meilėje. Todėl patikėti nauja meile galės tik po to, kai bus tvirtai ja užtikrintas.

„Patariu labai atidžiai apžiūrėti Veneros kalvą, kuri abiejų partnerių delnuose turi maždaug atitikti ir pagal plotį, ir pagal aukštumą. Tik tada galima drąsiai teigti, kad ta pora – suderinama. Įsivaizduokite, su kokiais sunkumais teks susidurti porai, jei vienas iš partnerių turi tvirtą ir aukštą Veneros kalvą, simbolizuojančią stiprią seksualinę trauką ir jėgą, o kitas – žemą, beveik plokščią, nurodanti, kad seksas jam neturi didelės reikšmės. Kad partneriai seksualiai suderinti nurodo vienodi pagal aukštį ir tvirtumą jų Veneros kalvos“, – padarė išvadą chiromantas.

Silpnesniam belieka susitaikyti ir priimti partnerio viršenybę

Beje, verta atkreipti dėmesį ir į pirštų formą bei dydį. Pagal juos taip pat galima nemažai sužinoti apie jus dominantį žmogų bei atskleisti jo talentus ir sugebėjimus.

Taigi, priklausomai nuo didžiojo piršto dydžio ir storio, sužinosite, ar jūs iš tų žmonių, gebančių tvirtai perimti šeimos vairą į savo rankas. O to žmogaus, kurios ypač stambūs ir stori didieji pirštai visada primygtinai laikosi įsikabinęs savo pozicijos, visada siekia būti aukščiau už savo partnerį ir tuo pačiu tarsi iš aukšto žiūri ne tik į jį, bet ir aplinkinius.

Nei vienas iš jų negali net krustelėti be jo žinios ar leidimo. Ypač kenčia nuo jo antroji pusė, kurios didieji pirštai mažesni nei vidutinio dydžio ir gana silpni. Bet tai nebūtinai turi būti moteris. Todėl tokioje poroje labiau silpnam partneriui belieka susitaikyti ir priimti savo antrosios pusės viršenybę.

Tikriausiai ne vienam iš jūsų teko skaityti, kad įsibrėžus, įsipjovus, apdegus, įkandus ar kaip nors kitaip susižalojus rankos pirštą, jis suteikia informacijos ne tik apie jūsų dabartį ir ateitį, bet ir įspėja apie galimus nemalonumus tarpusavio santykiuose.

Galų gale tai gali būti ir jūsų santykių pabaigos ar žlugimo ženklas. Juk pirštų galiukuose slypi pradiniai ir galutiniai energinių kanalų taškai, pereinantys ne tik per rankas, bet ir visą kūną. Todėl per pirštus eina smarkus ir gana stiprus energinis apsikeitimas tarp dviejų žmonių. Užtat iškilus nesutarimams ir konfliktams, tai „informuoja“ ir pirštų galiukai.

Žinia, didysis pirštas atsako ne tik už žmogaus energiją, bet ir materialinį apsirūpinimą, užsibrėžtų tikslų pasiekimą ir tarpusavio santykių harmoniją. Todėl susižeidus dešinės rankos didįjį pirštą, tai – įspėjimas, kad jūsų asmeniniame gyvenime (per 1-3 mėnesius) įvyks dideli įvykiai ar pokyčiai. Tiksliau, gali užgriūti rūpesčių ir nemalonumų lavina, nustumsianti mažiau svarbius dalykus į šalį. Nors nerimas ir išgyvenimai neturėtų ilgai užtrukti ir greičiausiai sėkmingai pavyks atrasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos.

O jei susižeidėte kairės rankos didįjį pirštą – prieš akis jūsų laukia abejotinas pasirinkimas. Gali nutikti ir taip, kad išsiskirs jūsų keliai su esamu partneriu dėl kitos ar kito – gražesnio, geresnio, jaunesnio. Tačiau šio abejotino žingsnio pasekmės jums labai ilgai nuodys gyvenimą. Todėl verta iš anksto pasidaryti išvadas ir neskubėti priimant vieną ar kitą sprendimą.

Tuo tarpu jei rimtai susižalojote ranką, tarkim, skilo, išniro kaulas ir dėl to pasikeitė pirštų formos, tai – signalas kad jūsų laukia didelis išbandymas, sunkūs išgyvenimai, greičiausiai susiję su artimo žmogaus praradimu.

Atsiranda didelė tikimybė prarasti savo meilę

Tuo tarpu rodomasis pirštas atspindi žmogaus kovos su piktaliežuviais ir kitomis kliūtimis rezultatą. Taigi, susižalojus dešinės rankos rodomąjį pirštą, reiškia, kad jūsų laukia laikinas pablogėjimas santykiuose: dažnėjantys nesutarimai, konfliktai. Galite patirti partnerio stiprų psichologinį spaudimą. Aišku, tuo pačiu atsiranda didelė tikimybė prarasti savo meilę. Todėl susipykus reikia labai atsargiai vertinti išsakytus žodžius. Bet tai nereiškia, kad judu netinkate vienas kitam.

O įsipjovus kairės rankos rodomąjį pirštą – tai ženklas, kad pernelyg susikoncentravote ties savo vidiniais išgyvenimais. Tai gali būti, kad jūs priekaištaujate partneriui dėl to, jog nuolat trūksta pinigų, kad jis mažai uždirba ir panašiai. Taip pat venkite patarėjų, linkinčių jums vien „gero“.

O jei, palyginti, dažnai susižalojate rankų pirštus, tai reiškia, kad jums kažkas nuolat kaišioja pagalius į ratus, tai yra visaip nuodija jųdviejų santykius, nes nori išskirti.

Viduriniai pirštai susiję su žmogaus emocijomis ir jo pasitenkinimo būsena. Juos susižeidus byloja, kad jūs siekiate uždrausto vaisiaus ir tuo pačiu jaučiate, kad, anksčiau ar vėliau, teks atsakyti už tai negailestinga vienatve.

Susižeidus dešinės rankos vidurinį pirštą liudija, kad jūsų laukia rimtas konfliktas su tuo žmogumi, į kurį įdėjote daug širdies ir labai padėjote.

O įsipjovus kairės rankos vidurinį pirštą, tai – ženklas apie ilgai trunkantį ar užsitęsusį konfliktą, galbūt bylinėjimąsi teisme dėl santuokos nutraukimo ir turto dalybų.

Jei dėl kurios nors priežasties vidurinis pirštas, tarkim, dėl chroniškos ligos, tapo kreivas, tai akivaizdus ženklas, kad atsirado rimtų problemų pirmiausiai seksualinėje sferoje.

Todėl suteikite savo artimam žmogui daugiau asmeninės erdvės ir laisvės, nekontroliuokite kiekvieno jo žingsnio ir nelaikykite savo nuomonės vienintele teisinga ir viskas bus gerai.

Kitų rankos pirštų neaptarinėsime, kadangi jie nesusiję su žmogaus tarpusavio santykiais.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Už laisvę kovojo akmenimis ir kryžiais: sodyba, kurioje komunistai žemai nusilenkdavo (22)

Orvidų sodyba – iš kryžių ir akmenų pastatytas gyvas paminklas pasipriešinimui prieš...

Sensacija Kipre – gynyboje užsidariusi „Sūduva“ iš turnyro eliminavo APOEL klubą (213)

UEFA Čempionų lygoje debiutuojantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai Kipre pateikė...

Baltijos jūroje stebi Rusijos povandeninius laivus: jų medžioti skrenda iš Šiaulių (381)

Dar praėjusią savaitę dėmesiui nukrypus į audringą NATO viršūnių susitikimą Briuselyje,...

Ką daryti, kai netenkina atlikti remonto darbai (56)

Kai vieni nesugebame ko nors pasidaryti, kviečiame pagalbą – tai įprasta. Pagalbos prireikė ir...

Prabilo po kontroversiško finalo nušvilptas teisėjas: didžiuojuosi savo darbu – tai širdyje aš nešiosiu amžinai (125)

Ne Kylianas Mbappe , ne Antoine'as Griezmannas ir ne Paulis Pogba . Taip pat ir ne Luka Modričius...

MH17 tragedija: rusų propagandistai ėmėsi neįtikėtinų triukų (598)

Lygiai prieš ketverius metus – 2014 metų liepos 17 dieną – Ukrainos Donecko srityje buvo...

Geriausi būdai, kaip sustiprinti savo libido

Regis, esate visai ne prieš pasimylėti su savo antrąja puse, tačiau atėjus tam skirtam metui...

Vietoje vilniečių pamėgtos legendinės kavinės duris atvėrė nauja vieta: pažiūrėkite, kaip atrodo dabar (19)

Gedimino prospekte esančiame prekybos centre GO9 šešerius metus veikęs restoklubas „Studio 9“...

Sunku pamiršti vienos nakties nuotykį – jaučiasi save suteršusi (38)

Nors ir sakoma, kad neverta galėtis to, kas padaryta, nes nieko nesugrąžinsi ir nepakeisi, aš jau...

Prie Šiaulių įvyko didelė avarija – sužaloti 4 žmonės patikslinta (8)

Prie Šiaulių įvyko didelė avarija, ugniagesiai iš automobilio ištraukė du žmones....