Astrologinės įžvalgos

Emocijos šiandien bus ganėtinai konservatyvios, labiau laikysite jas savyje ir tiesiog mažiau jausite. Galite jausti, jog aplinka tiesiog neduoda jums laisviau išreikšti savo vidinės būsenos. Tarsi negalite rodyti emocijų, ar jas rodyti gana disciplinuotai. Gali būti padidėjęs atsakomybės jausmas, kai sieksite viską sukontroliuoti, tiek save, tiek situacijas, tiek kitus žmones. Mėnulis Vandenio ženkle suteiks laisvės ir nepriklausomybės poreikį ir jį reikės derinti su disciplina. Sieksite būti unikalus, originalus, padaryti ką nors neįprastai ir išsiskirti iš minios. Taip ir darykite, būkite kitoks. Palanku sukurti planą, strategiją kaip jums atskleisti savo unikalumą. Kaip padaryti kokį išradimą, naujovę. Gali kilti nervingumas, viskas erzins. Būtent griežtai ir atsakingai žengiant į naujoves, permainas, darant nestandartiškai arba technologijos, inovacijos – gali nuraminti emocijas.

Samantha Zachh

Numerologinės įžvalgos

Stipri dvasinė diena. Stipri energetika laisvei, kelionėms, dvasingumui ir dvasinių vertybių skatinimui. Palanku pabendrauti su tėvu ar kitais jūsų aplinkoje esančiais vyrais, parodyti pagarbą, padėti patarimais.

Psichologinės įžvalgos

Įsivaizduokite, jog esate pats keisčiausias žmogus pasaulyje. Kaip tuomet atrodytumėte? Kaip pasaulis į tai reaguotų? Kaip jaustumėtės? Pamėginkite mintyse tai pavizualizuoti ir panagrinėti, kas jums yra unikalumas ir griežtas jo siekimas.

Šaltinis
www.zachh.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės