aA
Sausis. Permainų laikas darbuose. Kai kam kilimas karjeros laiptais, o kai kuriems jūsų ženklo atstovams akivaizdžiai pritrūks kantrybės laukti atlyginimo kilimo, kaip dykumoje matomo oazės miražo: atrodo tuoj tuoj, o vis kaip nėra, taip nėra.
© Shutterstock nuotr.

Todėl būkite dėmesingi ir atidžiai sekite informaciją, atkreipkite dėmesį į naujas sritis ir įdomesnius darbo pasiūlymus. Tarp jų gali būti ir tas, kuris pasirodytų vertas jūsų dėmesio ir pastangų. Sausis jums palankus ryžtingoms permainoms.

Vasaris. Šiuo metu finansų daugės iš lėto, nebent jūs paieškosite papildomų gerai apmokamų veiklų. Tai laikas, kai kolektyve reiktų vengti apkalbų, stengtis pastebėti šalia esančių pastangas, įvertinti jų dėmesį ir rinktis derybų ir kompromisų kelią.

Kovas. Įprastinių darbų laikas. Mėnuo, kai finansai bus linkę greičiau ištekėti, ypač besirūpinantiems artimaisiais. Tačiau geri darbai neprapuola ir galite sulaukti netikėtų gerų žinių, siūlančių papildomą geriau apmokamą veiklą ar bendrą verslo projektą.

Balandis. Naujų planų ir projektų mėnuo, kai vertėtų iškart realizuoti kilusias idėjas. Gali atsirasti gerų darbų pasiūlymų, ypač administravimo, prekybos ir aptarnavimo srityse. Kai kurie norės šį mėnesį įsigyti naujesnę mašiną. Tai stambesnių išlaidų mėnuo.

Gegužė. Mėnuo, kai darbuose reikėtų pasiraitoti rankoves. Tai laikas, kai Kylančio Mazgo tranzito jūsų ženklu įtakoje, gali kilti naujų gerų idėjų. Tiesa, joms praskinti kelią gali būti nelengva, tad teks parodyti atkaklumą ir ryžtą. Šis laikas palankus naujų dalykinių kontaktų užmezgimui.

Birželis. Netikėtų pokyčių darbe metas. Būtent šiuo metu gali trumpam prasiverti jums naujų galimybių durys. Tad į gerus pasiūlymus reaguokite iškart, per ilgai nesvarstydami. Tai laikas, kai jums gali kilti šaunių sumanymų ar idėjų, kurių realizacijai reiktų paieškoti bendraminčių. Šiuo metu vertėtų susilaikyti nuo impuslyvių pirkinių. Finansai jums pravers vėliau rimtiems projektams.

Liepa. Puikus naujų galimybių laikas, ypač palankus deryboms. Partnerius verslui rinkitės atidžiai, įsitikinkite jų kompetencija ir tinkamumu. Šiuo metu kilusiems sumanymams realizuoti gali prireikti ir daugiau laiko. Galima rasti papildomų darbų ir netikėtų naujų finansinių galimybių.

Rugpjūtis. Jūsų žvaigždžių laikas. Marso, Saulės ir Kylančio Mazgo tranzitai jūsų ženklu kurs ypač palankias sąlygas, norintiems pradėti kažką savo. Tai ypatingas laikas, kai lengviau sektųsi pereiti į naują darbą, reikalui esant – pakalbėti dėl didesnio atlyginimo.

Seksis generuoti naujas idėjas, ieškoti kūrybinių sprendimų.

Rugsėjis. Sėkmingų finansinių sprendimų laikas, kai būtent dabar reikėtų realizuoti naujai gimusias idėjas. Jūsų atkaklios pastangos gali atnešti puikius rezultatus. Kai kuriems tai ir stambių pirkinių įsigijimo laikas.

Spalis. Puikus laikas finansiniams sprendimams ir rimtiems planams. Šiuo metu lengviau rasite kompromisą, sektųsi derėtis dėl palankesnių darbo sąlygų. Ieškantiems darbų – lengviau sektųsi rasti viešojo maitinimo, paslaugų, draudimo, farmacijos srityse.

Lapkritis. Laikas, kai vertėtų neskubėti priiminėti skubotus sprendimus. Šį mėnesį palankiau rinkti informaciją, gerai įvertinti finansines galimybes. Šiuo metu darbe sektųsi kolektyviniai projektai, vertėtų susilaikyti nuo kritikos ir atidžiau įvertinti naujų sumanymų finansinę grąžą, labiau seksis pataupantiems.

Gruodis. Sėkmingas laikas, ieškantiems naujų darbų. Siekiantiems karjeros augimo, būtent šį mėnesį reikėtų kalbėtis apie ateities perspektyvas. Net ir turintys neblogą darbą – atkreipkite dėmesį, ką šį mėnesį jums galėtų pasiūlyti likimas.

Gerų ateinančių metų jums linki astrologė Lolita Žukienė.

2017 metų karjeros ir finansų horoskopas gimusiems po Liūto ženklu
© DELFI / Karolina Pansevič
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Pranckietis mano, kad Seimo nariai turėtų atostogauti kaip mokytojai (100)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis yra įsitikinęs, kad parlamentarų atostogos trukme...

Grįžus namo vilnietis negalėjo pastatyti automobilio: aikštelę savivaldybė atidavė kaimynams (17)

Įsivaizduokite, grįžtate automobiliu namo, įvažiuojate į automobilių stovėjimo aikštelę ir...

Sąmyšis feisbuke – vaikų nepriežiūra apskųsta dar viena šeima

Ketvirtadienio vakarą socialiniame tinkle ėmė plisti tiesioginė vaizdo transliacija, kurioje...

„Rytas“ ginasi nuo mįslingomis aplinkybėmis klube dirbančio ispano skundų (43)

Vilniaus „Ryto“ ekipoje nebepageidaujamas, bet sutartį tebeturintis Alberto Blanco iškasė...

Pasiskolino pinigų, bet bankas neleido jais naudotis (169)

Pinigų pasiskolinęs lietuvis vieną dieną smarkiai nustebo negalėdamas prisijungti prie savo banko...

Darbo skelbimas sukėlė painiavą: tai pačiai vietai – trys pavadinimai (2)

Internete jau beveik mėnesį kabo darbo skelbimas: kompanija X siūlo „galimybę semtis patirties...

Mokytojų algos vėl bus keičiamos: nauji pataisymai bus parengti per dvi savaites (119)

Švietimo ir mokslo ministerijoje ketvirtadienį posėdžiavusi darbo grupė sutarė per dvi savaites...

Aštrios kritikos strėlės dėl verslo liudijimų: kitais metais į šešėlį gali patraukti daugiau žmonių (97)

Vienas iš valdžios prioritetų – sumažinti šešėlį ir daugiau pinigų taip pritraukti į...

Per Vyriausybės valandą – Skvernelio ir Landsbergio konfliktas: kas turėtų atsiprašyti? (1020)

Į konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio raginimą premjerui atsiprašyti protestuojančių...

Padaužos ir moksliukai – kuo būti geriau? (7)

„Netrankyk šaukštu per stalą“, – jau dešimtą kartą kartoji, o dvimetis sau toliau daužo....