12
Kitas

Tęsinys

Būsto dizaino idėjas dalijantys internetinio puslapio „Freshome“ leidėjai pasiūlė keletą šiuolaikiško dekoro Kalėdų tema sprendimų, iš kurių neabejotinai pavyks pasisemti įkvėpimo. Juk jau tikriausiai žinote, kaip norite jaustis šiais metais per Kalėdas? Toliau rasite konkrečių patarimų, kaip išdekoruoti kambarius, papuošti Kalėdų eglę ir židinį bei padengti stalą, kad per šventinius pietus šeimos rate triumfuotų santarvė ir visi jaustųsi smagiai.

Matyt, nereikia nė sakyti, kad būtiniausi šventinio stalo atributai – tai gera nuotaika, nuoširdumas ir artimi žmonės, su kuriais būtų galima dalytis pakiliais jausmais. Todėl nesvarbu, ar pasirinktos kalėdinės dekoracijos bus ramios ir vienspalvės, ar žaižaruos spalvotomis girliandomis, žinokite, kad apgalvotos kompozicijos visada pasiteisina.

Balta, pilka ir juodai puikiai tinka Kalėdoms

Namų puošyba, kurioje vyrauja balta ir pilka spalvos, – tai modernus kalėdinio dekoro sprendimas, garantuojantis, kad visas dėmesys nukryps į Kalėdų eglę. Gelmės ir šilumos įspūdį padės sukurti minkštos tekstūros, o tinkamai išnaudojant asketiškų tonų paletę Kalėdų eglė taps ryškiu akcentu, simbolizuojančiu nuolatos gyvybingą žalumą. Prabangos kambariui gali suteikti sidabras ir degančios žvakės. Tikėtina, kad jų šviesoje kiekviena akimirka atrodys daug prasmingesnė nei įprastai.

Kalėdinės dekoracijos namuose

Kalėdos it pajūryje iš baltos ir mėlynos

Šaltų tonų erdvė, pagyvinta mėlynais elementais, suteiks Kalėdoms unikalios autentikos. Jei to ir siekiate, jūsų įkvėpimo šaltiniu turėtų būti viskas, kas siejasi su jūra. Svarbiausia – nenukrypti nuo patalpoje vyraujančių spalvų ir pasistengti, kad dėmesio centre atsidurtų eglutė. Ją galima papuošti jūros žvaigždėmis ir medūzos formos žaisliukais, ant židinio pakabinti jūros motyvais raštuotų kojinių. Tereikia šiek tiek pastangų ir fantazijos, kad per Kalėdas pasijustumėte it pajūryje.

Kalėdinės dekoracijos namuose

Fantastiški raštai ir tekstūros

Kalėdinę atmosferą galima sukurti ne tiktai iš spalvų, tekstūrų ir kvapų, bet ir derinant šiuos elementus tarpusavy. Išdrįskite pafantazuoti ir pasistenkite, kad kalėdinėmis dekoracijos norėtųsi ne tik gėrėtis, bet ir prie jų prieiti, jas uostyti bei liesti. Po eglute išdėliokite dailiai supakuotas dovanėles, prie židinio pasodinkite minkštą pliušinį meškutį. Nuo tokių mažmožių erdvė kaipmat atgyja.

12
Kitas

Tęsinys

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės