Aktualu motociklų ir priekabų vairuotojams

Šiandien turimą transporto priemonę nebūtina paženklinti automatiškai eilės tvarka išduodamais numerio ženklais, kadangi vairuotojams yra sudaryta galimybė išsirinkti konkrečiai jiems patinkančią raidžių ir skaičių kombinaciją. Galima rinktis iš 4 specialių grupių, kurių kaina įprastai siekia nuo 75 iki 500 Eur. Tačiau nuo antradienio dalį tokių derinių – apie 2 tūkst. – bus galima įsigyti po 39,99 Eur.

Įsigyti patikusį derinį už mažesnę kainą galės motociklų ir priekabų savininkai, kuriems specialiame išpardavimo sąraše itin platus pasirinkimas. Vairuotojai ras jau pamėgtus skaičius, tokius kaip, pavyzdžiui, 001, 005, 007, 101, 333, 404, 555, 777, 999 ir kt.

Atkreiptinas dėmesys, kad jau ankščiau pagaminti ir išparduodami numerio ženklai bus be Lietuvos Respublikos herbo – Vyčio. Rudeninis numerio ženklų išpardavimas tęsis nuo spalio 17 d. iki lapkričio 14 d.

Kada ir kaip bus galima užsisakyti patikusį derinį?

Pasižvalgyti po derinių sąrašą ir išsirinkti patikusį bus galima internetu jau šį antradienį, spalio 17 d., nuo 17 val. Prisijungus prie elektroninės sistemos reikės pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“. Daugiau informacijos apie numerio ženklų rezervaciją galima rasti „Regitros“ interneto svetainėje.

Rezervavus numerio ženklus, juos bus galima taip pat internetu priskirti savo turimai transporto priemonei, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti transporto priemonę. Tokiu atveju jie bus nemokamai 1 metus saugomi „Regitros“ padalinyje.

Klientams, planuojantiems apsilankyti „Regitros“ klientų aptarnavimo padaliniuose, savo vizitą rekomenduojama planuoti iš anksto ir jam užsiregistruoti internetu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją