„Esame jauna įmonė, dar tik skaičiuojanti pirmuosius metus, tačiau šioje rinkoje nesame naujokai – turime sukaupę šešių metų patirtį elektromobilių įkrovimo bei atsinaujinančios energetikos srityse.

Vienas iš pagrindinių mūsų kompanijos tikslų yra edukacija. Norime didinti elektromobilių skaičių Lietuvoje, skatinti ekologišką transportą. Dėl šių priežasčių dedame daug pastangų, kad informaciją apie šią sritį galėtume pateikti įdomiai, aiškiai ir paprastai. Taip ir gimė idėja šių metų rugsėjį paminėti pasaulinę elektromobilių dieną“, – apie renginį pasakojo „Įkrautas“ marketingo vadovė Neringa Kairytė.

Artimiausią elektromobilių dienai šeštadienį, rugsėjo 11 dieną, organizatoriai kvies visus, vairuojančius elektromobilius, susirinkti prie „Litexpo“ parodų rūmų Vilniuje. Renginio organizatoriai tikisi, kad viso turėtų susirinkti apie šimtas elektromobilių, o bendroje nuotraukoje šis kiekis tikrai atrodys įspūdingai. Prieš oficialų rekordo užfiksavimą renginyje su elektromobiliais susijusiomis temomis pasisakys prekinių ženklų „Peugeot“ bei „Citroen“ atstovai. Įmonės „Įkrautas“ atstovai kalbės apie įkrovimo stotelių infrastruktūrą Lietuvoje bei ateities perspektyvas.

Vien rekordu neapsiribos

Nors pagrindinis dienos akcentas bus naujas Lietuvos rekordas, atvykę sudalyvauti rekordo fiksavime bei renginio žiūrovai galės stebėti tiesioginę transliaciją iš automobilių sunaikinimo punkto – į jį bus nuvežta sena ir tarši transporto priemonė bei ten sunaikinta. Organizatoriai pasakoja, kad šiuo veiksmu jie nori supažindinti žmones ir atkreipti dėmesį į Lietuvoje veikiančią kompensacinę sistemą.

Pridavus taršų automobilį gaunama 1000 eurų kompensacija mažiau taršiam automobiliui, elektrinei ar kitai ekologiškai transporto priemonei – tai gali būti automobilis, elektrinis paspirtukas ar dviratis. Taip pat pasinaudojus šia kompensacija galima įsigyti viešojo transporto metinius bilietus, išnaudoti ją automobilių dalinimosi paslaugoms ir panašiai.

„Įkrautas“ atstovai sako, kad taršaus automobilio palydėjimas taip pat turės ir simbolinę reikšmę, jog judame švaresnio rytojaus link transporto sektoriuje.

Organizatoriai kviečia visus, vairuojančius elektromobilius ir norinčius sudalyvauti rekordo fiksavime, registruotis toliau nurodytame puslapyje. Taip pat organizatoriai atkreipia dėmesį, kad į rekordą registruojami bus tik pilnai elektriniai automobiliai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės